chef afdeling Vastgoedregistratie (m/v) gemeente breda Breda is met 125.000 inwoners de grootste stad van West-Brabant. Als stedelijk knooppunt neemt Breda landelijk een vooraanstaande plaats in. Door de centrale ligging temidden van belangrijke verkeersroutes groeit de betekenis van Breda in het Europa van de toekomst. Verscheidene internationaal georiënteerde bedrijven hebben dit onderkend en zich in Breda gevestigd. In onze dynamische stad is het goed wonen èn werken: prima vestigings mogelijkheden, tal van recreatieve en sociaal-culturele voorzieningen en een ruim geschakeerd aanbod aan onderwijsinstellingen. Het landelijk karakter van de gemeente is bewaard gebleven in het uitgestrekte bos- en heidegebied in de directe omgeving. De gemeentelijke organisatie De organisatiestructuur van de gemeente Breda bestaat uit de gebruikelijke bestuursorganen en een aantal diensten en bestuurscommissies. De diensten en bestuurs commissies hebben vergaande bevoegdheden en een grote mate van zelfstandigheid. Hoofdaccenten in de werkwijze zijn een bedrijfsmatige aanpak en een klantgerichte bena dering. In totaal werken er 1.800 mensen in full- en part-time banen. Bij de afdeling Vastgoedregistratie van het Grondbedrijf bestaat de vacature van Aan het Grondbedrijf van de gemeente Breda zijn naast de specifieke taken van het Grondbedrijf ook de gemeentelijke landmeetkundige en vastgoedtaken toegewezen. De taak van de afdeling Vastgoedregistratie is het verzamelen en het verstrekken van administratieve vastgoedinformatie aan ambtelijke instanties en aan derden. Functie-informatie: leiding geven aan de afdeling en dientengevolge verantwoordelijk zijn voor het gegevens- en informatiebeheer van administratieve vastgoedregistratiesystemen; aangeven van de structuur van de vastgoedinformatievoorziening binnen de gemeente Breda en het tot stand brengen van een relatie van de administratieve vastgoedsystemen met het geografische-informatiesysteem (GIS). Hierover adviserende contacten onderhouden met gemeentelijke diensten en derden; als materiedeskundige op het gebied van het vastgoed projectmatig meewerken aan ontwikkelingen van de totale informatievoorziening van de gemeente Breda, waarvan de vastgoedinformatie een onderdeel is; zich op de hoogte stellen van landelijke ontwikkelingen op het gebied van de vastgoedinformatievoorziening. Functie-eisen: HTS-Landmeetkunde of een gelijkwaardige opleiding; minimaal 5 jaar ervaring binnen de vastgoedinformatievoorziening; goede contactuele eigenschappen, analytisch inzicht en een flexibele instelling; leidinggevende capaciteiten. Salaris: Afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt een salaris geboden van maximaal 5.057,- bruto per maand, zijnde het maximum van schaal 9. Reacties: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Klerks, hoofd van de afdeling Vastgoedregistratie, telefoon (076) 29 36 36, of met de heer M.A.C. v.d. Muren, personeelsfunctionaris van het Grondbedrijf, telefoon (076) 29 39 71 Uw sollicitatie kunt u, binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie, richten aan de directeur van het Grondbedrijf, de heer A.K. v.d. Zee, Postbus 3920, 4800 DX Breda. In het kader van het doelgroepenbeleid van de gemeente Breda hebben vrouwen, gehandicapten en etnische minderheden de voorkeur. Zij die tot deze doelgroep behoren en voldoen aan de gestelde functie-eisen, worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De gemeente heeft een regeling voor kinderopvang. 272 NGT GEODESIA 92 - 6

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 36