A R N H E M Dienst Stadsontwikkeling LANDMEETKUNDIGE (m/v) s Taken: LU 1— LU LU LU O Vacaturenr: SO 92-02 De Dienst Stadsontwikkeling vraagt een voor de afdeling landmeetkunde en kadaster Het betreft vooralsnog een tijdelijke functie voor twee jaar met een uitloop-mogelijkheid tot drie jaar. De afdeling bestaat uit 10 personen t.w. een hoofd, plv. hoofd, 5 landmeetkundigen en 3 meetassistenten. De afdeling is belast met de vervaardiging van de digitale basiskaart voor de gemeente. Zij verleent diensten aan andere gemeentelijke instellingen en derden. De afdeling is verantwoordelijk voor een actueel Digitaal Topografisch Bestand, het Gemeentelijke Kadastrale Systeem en actuele kadastrale- en huisnummerkaarten. - medewerken aan het tot stand brengen van de digitale basiskaart met behulp van moderne apparatuur; - uitvoeren van terrestrische metingen; - automatisch verwerken van terrestrische metingen; - actueel houden van het gemeentelijke kadastrale systeem; - opbouwen van de gebouwen- en woningcartotheek; - meedenken en eventueel opbouwen van een vastgoedsysteem; - vervaardigen van matenplans en actetekeningen. H Vereist: - H.T.S.-landmeetkunde; - belangstelling voor interactieve grafische systemen, vastgoedregistratie en automatisering; - goede contactuele eigenschappen. Ji Salaris: Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, op basis van een 38-urige werkweek ten hoogste f 4.402,— bruto per maand (salarisschaal 8). Nadere informatie kunt U verkrijgen bij de heer ing. W. Heemskerk, hoofd van de afdeling, tel. 085-773564, of bij de heer Mr. P.H. Lunenburg, hoofd afdeling personeelszaken, tel. 085-773473. \Het gemeentelijk beleid is erop gericht meer vrouwen, leden van etnische minderheids-groepen en gehandicapten in dienst te nemen. Zij worden daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Indien zij aan de gestelde eisen voldoen, genieten zij de voorkeur. De mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig. De gemeente hanteert een selectiecode. Hebt U belangstelling voor deze functie, vraagt U dan een sollicitatieformulier aan, uitsluitend schriftelijk, onder vermelding van het vacaturenummer, bij de Dienst Stadsontwikkeling, afdeling Perso neel en Organisatie, Eusebiusbuiten- singel 49, 6828 HZ Arnhem. Het formulier dient daar uiterlijk 10 juli 1992 terug te zijn. 320 NGT GEODESIA 92 - 7/8

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 36