INTERGRAPH Everywhere you look. APPLICATION ENGINEER UTILITIES (m/v) Intergraph heeft zowel wereldwijd als in de Benelux een leidinggevende positie op het gebied van implementaties van Automated Mapping Facilities Management (AM/FM) en GIS systemen. Toonaangevende kennis van en ruim twintig jaar toewijding aan de ontwikkeling en produktie van 'interactive computer graphics systems'. In één woord: Intergraph. Met de integratie van infor matie uit plannings-, ontwerp-, en produktieprocessen heeft Intergraph de spreek woordelijke scheiding tussen R&D. produktie en management doorbroken. Onze klanten zijn de overheid, grote concerns èn succesvolle kleine ondernemingen. Als onderneming op de Fortune-500 lijst biedt Intergraph wereldwijd werk aan meer dan 10.000 specialisten. In 40 kantoren in Europa behartigen ruim 1800 medewerkers de belangen van de cliënten. Het Europese hoofdkantoor, waar de produkt- en marktstrategieën voor Europa worden ontwikkeld, is gevestigd in Hoofddorp. Nijmegen biedt onderdak aan onze produktie- faciliteiten en het Europese logistieke centrum. Het Benelux kantoor voor verkoop, marketing en support is eveneens gevestigd in Hoofddorp. In deze drie vestigingen werken meer dan 400 mensen. Het Intergraph produkt FRAMME biedt zowel Nutsbedrijven als bedrijven die werkzaam zijn in de process- en petro-chemische industrie hoge functionaliteit, flexibiliteit en gebruikersvriendelijkheid bij het realiseren van een bedrijfsmiddelen- informatiesysteem. Wegens uitbreiding van haar aktiviteiten op dit gebied zoekt Intergraph Benelux BV naar kandidaten voor de funktie van: Wij zoeken een enthousiaste medewerk(st)er, die ervaring heeft met het doen van implementaties c.q. projecten, het vakgebied kent en de bereidheid heeft zich in onze produkten technisch te bekwamen. Uiteraard voorzien wij in een passende interne opleiding. Funktie-inhoud: - Uitvoering en begeleiding van projecten; - Advisering en ondersteuning van klanten en toekomstige klanten; - Advisering en ondersteuning van de verkoopafdeling; - Geven van produkttrainingen over de applikatiesoftware; In deze funktie rapporteert de Application Engineer Utilities aan de manager Utility Applications. Funktie-eisen: - Opleiding op HBO niveau in een voor de funktie relevante studierichting; - Ervaring in het uitvoeren van projecten; - Technisch-commerciële instelling; - Ervaring in het gebruik van CAD-technieken en Relationele Databases; - Ervaring in een Nutsbedrijf op het gebied van leidingregistratie of bedrijfsmiddelen informatiesystemen strekt tot aanbeveling. Informatie: Voor aanvullende informatie over de funktie kunt u tijdens kantoor uren kontakt opnemen met de heer Ing. W. Verweij, Manager Utility Applications, tel 02503-66539. Geïnteresseerden in deze funktie nodigen wij graag uit hun sollicitatiebrief met curriculum vitae binnen twee weken te sturen aan: Intergraph Benelux BV, Siriusdreef 2, Postbus 333, 2130 AH Hoofddoip t.a.v. Personeelszaken, mevrouw E.M. Barnhoorn. tel. 02503-66604. 372 NGT GEODESIA 92 - 9

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 40