Waterschap Regge en Dinkel ESE2 chef bureau landmeetkunde en grondzaken m/v ^7^7x7 Het waterschap is een middelgrote overheidsinstelling, belast met het kwaliteits- en kwantiteitsbeheer (integraal water beheer) in geheel Twente. De ambtelijke organisatie, die circa 275 medewerkers telt, bestaat uit twee diensten: een secretarie en een technische dienst. De technische dienst bestaat uit vier afdelingen: de afdelingen oppervlaktewater (onderzoek kwaliteit en kwantiteit van oppervlaktewater), zuiveringsbeheer (beheer en onderhoud rioolwaterzuiveringsinstallaties), waterbeheer (beheer en onderhoud van watergangen) en plannen. De afdeling plannen. deze afdeling is belast met het voorbereiden, beoordelen en uitvoeren van werken op civiel-, cultuur- en zuiveringstechnisch gebied en is opgebouwd uit drie bureau's: bureau ontwerp, bureau projecten en bureau landmeetkunde en grondzaken. Bureau landmeetkunde en grondzaken is belast met: - het inwinnen van data en het leveren van landmeetkundige assistentie bij de uitvoering van werken; - het bewerken van de gegevens en het opzetten van een digitaal geometrisch informatiesysteem; - het verrichten van grondtransacties en het vaststellen van schadevergoedingen. In 1990 is het bureau gestart met de ontwikkeling van digitale kaartproducten en vervult als zodanig een voortrekkersrol voor de invulling van een gebiedsdekkend geografisch informatiesysteem. De infrastructuur is gebaseerd op het platform Unix Microstation en de applicatie Geocad. Het bureau omvat vijftien formatieplaatsen. Bij dit bureau ontstaat een vacature voor de functie van (vacaturenummer 92/09) Functie-informatie: De nieuwe chef zal worden belast met de leiding van het bureau en zal in het kader van de conversie analoog/digitaal van de geometrie richting dienen te geven aan de ontwikkeling en de realisering van een digitale gegevenshuishouding. Selectie-eisen: - tenminste een voltooide HBO-opleiding Geodesie; - ruime en brede praktijkervaring op het gebied van de geodesie, met een frisse kijk op economisch en mensgericht werken; - gedegen kennis van geo-informatietechnologie, computer- kartografie en toepassing van fotogrammetrische producten; - kennis van kadastrale en topografische producten; - kennis van grondverwerving, taxaties en schadeloosstellin gen; - leidinggevende capaciteiten; - ervaring in een soortgelijke functie; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele en sociale vaardigheden. Benoeming kan, afhankelijk van leeftijd en ervaring, plaatsvin den in de functieschaal 11, waarbij een salaris geldt van ƒ4.810,— tot 6.790,— bruto per maand. Op termijn is uitloop naar schaal 12 (maximum salaris 7.754,— bruto per maand) mogelijk. Voor zeer ervaren kandidaten is bij aanstelling plaatsing in de uitloopschaal 12 mogelijk. Algemeen. Belangstellenden voor deze functie kunnen tot veertien dagen na het verschijnen van dit blad een schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, richten aan de afdeling personeel en organisatie van het waterschap Regge en Dinkel, Kooikersweg 17609 PZ Almelo, onder vermelding van het vacaturenummer: 92/09. NGT GEODESIA 92 - 9 375

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 43