gemeente amsterdam m hoofd buitendienst v/m (0 Q_ (0 Q. QJ Bij de afdeling Landmeten komt binnenkort de functie vacant van: Taak: - leiding geven aan de buitendienst (24 medewerkers); - verantwoordelijk zijn voor het functioneren en de resultaten van de buitendienst; - plannen, coördineren en organiseren van werkzaamheden; - adviseren van de opdrachtgevers over de wijze van uitvoeren van de opdrachten en contact houden tijdens de uitvoering; - adviseren, ontwikkelen en introduceren van nieuwe werkmethoden; - verantwoordelijk zijn voor het beheer van alle landmeetkundige apparatuur van de buitendienst; - bestuderen toepassingsmogelijkheden van nieuwe apparatuur; - adviseren bij de aanschaf van landmeetkundige apparatuur; - deelnemen aan de stafbesprekingen van de afdeling. Vereist: - HBO-Landmeetkunde; - leidinggevende ervaring; - ruime ervaring in landmeetkundig buitenwerk; - affiniteit met automatisering. Leeftijd: tussen 35 en 45 jaar. Salariëring: afhankelijk van leeftijd en ervaring kan een salaris worden geboden van maximaal f 6165,- bruto per maand (bij volle werktijd van 38 uur). Inlichtingen: bij de heer H. Oudeman, Hoofd Landmeten, telefoon 020-596 46 04, of de heer L. M. Murre, Adjunct Sectorhoofd, telefoon 020-596 46 99. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Deeltijd is niet mogelijk in verband met de continuïteit. Schriftelijke sollicitaties binnen 3 weken sturen aan: Stedelijk Beheer Amsterdam Personeel, Organisatie en Informatie ter attentie van mevrouw M. J. A. van Groenewoud Wibautstraat 3, kamer 6078 1091 GH Amsterdam CO r+ De afdeling Landmeten van de sector Landmeten en Vastgoedinformatie bij de dienst Stedelijk Beheer is belast met: - het begeleiden van de maatvoering bij civiel-technische werken (zoals metro, sneltram, tunnels ed.) als ook bouwkundige werken (zoals woningbouw ed.); - het uitvoeren van controle (deformatie-)metingen voor het bepalen van mogelijke vervormingen van civiel-technische of bouwkundige werken ten gevolge van externe omstandigheden; - het uitvoeren van landmeetkundige berekeningen en metingen, het vervaardigen van tekeningen OT ten behoeve van stadsuitbreiding, stadsvernieuwing en alle handelingen ten behoeve van vastgoed van de gemeente Amsterdam; 0 - het opbouwen van een digitaal topografisch bestand ter vervanging van de analoge kaart. CO on r-+ s Vacante functies worden bij voorkeur in deeltijd vervuld, tenzij uitdrukkelijk anders is vermeld. Het gemeentelijk beleid is erop gericht, dat de samenstelling van het ambtenarenapparaat een afspiegeling wordt van de Amsterdamse bevolking. Daarom wordt vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepe ringen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. De rechtspositieregeling en de sollicitatiecode van de gemeente Amsterdam zijn van toepassing. De mogelijk heid van kinderopvang is in principe aanwezig. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. NGT GEODESIA 92 - 9

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 44