gemeente amsterdam databeheerder grafisch verzamelbestand (v/m) go Q_ (T) 00 Het Grafisch Vastgoed Informatiecentrum Amsterdam (GVIA) van de sector Landmeten en Vastgoedinformatie bij de dienst Stedelijk Beheer verricht ondersteunende, initiërende en coördine rende activiteiten op het veelzijdige gebied van de grootstedelijke grafische vastgoedinformatievoor- ziening. Voor de gewenste informatievoorziening wordt momenteel door het GVIA op bedrijfsmatige wijze een digitaal Grafisch Verzamelbestand gerealiseerd en aansluitend beheerd. Het Grafisch Verzamelbestand bevat de grafische basisinformatie van een aantal thema's en de nood- zakelijke objectidentificaties naar de administratieve vastgoedbasisregistraties. 0 Vooralsnog bevat het Grafisch Verzamelbestand de thema's topografie, kabels leidingen, wegen, CD kadaster, milieu, gevaarlijke objecten, gebiedsindelingen en groen. Tevens wordt in relatie tot het thema kabels en leidingen de KLIC-functie actief ondersteund. Digitale basis van het Grafisch Verzamelbestand vormt de beschikbare grootschalige standaard topo grafie, van het Amsterdamse grondgebied. Op termijn zullen ongeveer 50 gemeentelijke en niet-gemeentelijke diensten, nutsbedrijven en stads delen, via datacommunicatietechnieken, grafische basisinformatie kunnen verkrijgen. Om al deze activiteiten op een adequate wijze uit te voeren is er bij het GVIA plaats voor een: De databeheerder verricht werkzaamheden in het kader van: - het bewerken, opslaan en ter beschikking stellen van grafische basisinformatie; - het actief beheren van de objectindentificaties naar de administratieve vastgoedbasisregistraties; - het verzorgen van de KLIC-meldingen; - het onderhouden van contacten met gebruikers. Voor deze functie zoeken wij een jonge MBO'er Landmeten, Weg- en Waterbouw, Civiele Techniek of Cultuurtechniek, met landmeten in de opleiding. Ervaring met interactief grafische systemen is gewenst, doch niet vereist. Aanstelling zal in principe plaatsvinden in schaal 6 (maximaal f3614,- bruto per maand). Nadere inlichtingen over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer R. Bokhove, Informatiebeheerder Grafisch Verzamelbestand, telefoon (020) 596 46 29 of de heer M. Jellema, Informatiemanager grafisch vastgoed, telefoon (020) 596 46 02. Schriftelijke sollicitaties dient u binnen 14 dagen te sturen aan: Stedelijk Beheer Amsterdam afdeling POI, mevr. M.J.A. van Groenewoud, kamer 6078, Wibautstraat 3,1091 GH Amsterdam. Vacante functies worden bij voorkeur in deeltijd vervuld, tenzij uitdrukkelijk anders is vermeld. Het gemeentelijk beleid is erop gericht, dat de samenstelling van het ambtenarenapparaat een afspiegeling wordt van de Amsterdamse bevolking. Daarom wordt vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepe ringen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. De rechtspositieregeling en de sollicitatiecode van de gemeente Amsterdam zijn van toepassing. De mogelijk heid van kinderopvang is in principe aanwezig. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. NGT GEODESIA 92 - 9 377

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 45