Gemeente Schiedam Landmeetkundig Tekenaar (v/m) De gemeente Schiedam streeft naar een personeelsbestand dat een goede afspie geling is van de Schiedamse samenleving. Dat geldt voor alle functies, op elk niveau, Schiedam ontwikkelt zich in snel tempo tot een veelzijdige woon-werkstad in de Randstad. Het gemeentebestuur kiest voor een energieke aanpak op diverse beleids terreinen. Grote projecten zijn o.a. de "face lift" van het Stadscentrum, het uitbreidings plan Spaland (met zo'n 3.500 woningen) en de verbetering van het (leefmilieu. Mo menteel telt Schiedam ruim 70.000 inwo ners. Aan het door het gemeentebestuur vorm gegeven beleid gericht op de optima lisering van het woon-, werk- en leefklimaat in Schiedam werken ruim 1300 ambtenaren. Dienst Gemeentewerken De Dienst Gemeentewerken is een mul- ti-functionele organisatie waarin zijn onder gebracht de sectoren: Volkshuisvesting/ Bouwkunde, Grondbedrijf, Plantsoenen c.a., Stadsontwikkeling, Bouw- en Woning toezicht, Civiele Werken, Administratieve en Economische Zaken en de stafafdelin gen Directie-Secretariaat en Personeel en Organisatie. Bij de afdeling Landmeten van de hoofdafdeling Grondbedrijf kan worden geplaatst een: Functie-informatie: De aan te stellen medewerk(st)er zal worden belast met o.a.: - verwerken van digitale metingen met een CAD systeem; - verrichten van landmeetkundig teken werk; - uitvoeren van oppervlakteberekeningen en het berekenen en op tekening verwer ken van waterpassingen, peilingen e.d.; - m voorkomende gevallen assisteren en/of uitvoeren van meetwerk. Functie-eisen: - MBO-mveau; - ervaring op een geautomatiseerde land meetkundige tekenkamer; - bereidheid tot het volgen van een cursus. Salaris: Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, bij aanstel ling maximaal 3.614,- bruto per maand. Doorgroei naar 3.979,- bruto per maand behoort tot de mogelijkheden. Nadere informatie en sollicitatie: Inlichtingen over de functie en de solli citatieprocedure kunnen worden verkre gen bij de stafafdeling Personeel en Orga nisatie, telefoon 010-4275602. Kandidaten wordt verzocht hun sollicita tie binnen 14 dagen te zenden aan de Dienst Gemeentewerken, ter attentie van de stafaf deling Personeel en Organisatie, Postbus 61, 3100 AB Schiedam, onder vermelding van vacaturenummer 92.015. 378 NGT GEODESIA 92 - 9

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 46