Osiris makes the world smaller Osiris Afdelingshoofd Landmeten v/m Osiris: Worldwide experience in all types of GPS services. We can offer both single and dual frequency geodetic receivers and experienced personnel. Ask for a free quotation and our impressive track record, brochures and project sheets. Contact: Osiris bv 33-35 Nijverheidsweg 2102 LK Heemstede The Netherlands Tel. 31.23.283552 Telex 41905 osir nl Fax 31.23.292398 Rob van Zanten Positioning Specialists Hengelo is een stad met ruim 76.000 inwoners, heeft een goed woon- en leefklimaat en is centraal gelegen in het afwisselende Twentse landschap. De stad ligt op het kruispunt van weg- en spoorverbindingen en kent veel hoog waardige werkgelegenheid o.a. in de elektronica, (zoutjchemie, metaal en de computerbranche. Samen met Enschede vormt Hengelo een stedelijk knoop punt. Met kracht werken beide steden aan de verdere versterking van de economie en de kwaliteit van het woon- en werkklimaat in deze regio. Bij de sector Grondzaken/Landmeten van de dienst Stadsontwikkeling is vacant de functie van Functie-inhoud De afdeling Landmeten bestaat uit totaal 12 medewerkers en houdt zich bezig met het verzamelen, verwerken, beheren en verstrekken van infor matie op het gebied van vastgoed, ontwikkeling en beheer meetkundige grondslag, i.e. de vervaardiging van divers kaartmateriaal en matenplan- nen, verzorging en controle maatvoering bij uitvoering, toetsing bouwaan- vragen, verzorging technische begeleiding grondtransacties, beheer van kadaster, verzorging cartografie en reproduktie, automatiseringswerk zaamheden voor derden en de verstrekking van inlichtingen. Het hoofd van de afdeling zal zich met name richten op: - de leiding en organisatie van de afdeling; - de strategische taken m.b.t. de invoering van de vastgoedinformatie voorziening; - de ontwikkeling en het beheer van automatisering van de eigen afdeling en t.b.v. derden. Functie-eisen Voor deze functie zijn wij op zoek naar een vrouw of man die beschikt over: - tenminste een technische opleiding op HBO-niveau, i.e. HTS-Landmeten; ook academici met de afstudeerrichting Geodesie worden uitgenodigd te solliciteren; - goede managementkwaliteiten (organisatie en leidinggeven, financieel- economisch inzicht); - goede contactuele en redactionele vaardigheden; - ervaring met de genoemde werkzaamheden, met name op het gebied van de automatisering en op leidinggevend gebied. Arbeidsvoorwaarden Aan deze functie is formatieschaal 11 verbonden met een maximumsalaris van f 6.790,- bruto per maand, Salarisinpassing is afhankelijk van opleiding en ervaring (schalen 9, 10, II). Informatie Sollicitatie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedu re. De gemeente voert een actief beleid om meer vrouwen en leden van etnische bevolkingsgroepen in dienst te nemen. Zij worden met nadruk verzocht te solliciteren. Het is eventueel mogelijk de functie in deeltijd te vervullen, met een mini mum van 32 uur per week. Nadere informatie over deze functie kan worden verkregen bij de heer H.M. Kamphuis (sectorhoofd Grondzaken/Landmeten) tel. 074 - 459710; over de procedure kunt u contact opnemen met de heer H.A. Kamp (personeelsconsulent), tel, 074 - 459360. Belangstellenden kunnen tot en met 21 september 1992 hun sollicitatie brief sturen aan de dienst Personeel en Organisatie, Postbus 18, 7550 AA Hengelo onder vermelding van nummer P92-I8 op de envelop. POSTBUS 18, 7550 AA HENGELO 380

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 48