gemeente zeewolde landmeetkundig medewerker binnendienst m/v De ontwikkeling van Nederlands jongste gemeente, Zeewolde, in Zuidelijk Flevoland, is een uitdaging, waarbij in een team van enthousiaste collega's meegewerkt wordt aan een uniek project. Zeewolde telt thans ruim 10.000 inwoners en zal tussen nu en het jaar 2000 uitgroeien tot een gemeente van 16.500 inwoners. Het buitengebied van Zeewolde beslaat een groot deel van Zuidelijk Flevoland en maakt Zeewolde qua oppervlakte tot een van de grotere gemeenten van Nederland. Ook in dit buitengebied van Zeewolde is de ontwikkeling nog volop gaande. Zeewolde gelegen tussen akkers, bos en water is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente, met veel recrea tieve mogelijkheden. De organisatie van deze dynamische gemeente is opgebouwd uit drie sectoren, te weten: I Welzijn en Burgerzaken; II Algemene zaken en Financiën; III Ontwikkeling en Beheer. Daarnaast is er een aan de gemeentesecretaris gekoppelde Stafafdeling. Binnen de sector Ontwikkeling en Beheer kan, in verband met een uitbreiding van het takenpakket van de sector, een nieuwe medewerk(st)er worden geplaatst. Gevraagd wordt een: Functie-informatie: De gevraagde medewerker zal aanvankelijk behulpzaam moeten zijn bij de beleidsadvisering aangaande de organisatie van het landmeetkundige werk. Na het scheppen van een duidelijke werkstructuur, waarbij het accent zal worden gelegd op een verregaande uitbesteding van landmeetkundige werkzaamheden, zal de betrokken medewerker zelfstandig de voorkomende werkzaamheden moeten verrichten. Verwacht wordt dat deze zullen bestaan uit: - het werken met geautomatiseerde systemen; - het begeleiden van opdrachten tot het bijhouden van digitale topografische bestanden (niet uitgesloten wordt dat bestanden ook zelf bijgehouden zullen moeten worden); - het voorbereiden van uitzetwerkzaamheden, het maken van berekeningen en de begeleiding van de uitvoering van deze werkzaamheden; - het begeleiden en inhoud geven aan de opbouw en uitwerking van de G.B.K.-Zeewolde; - afstemmen intern digitaal kaartgebruik en coördineren van in- en externe kaartvervaardiging; - contact onderhouden met externe kaartgebruikers. Selectie-eisen: HBO-landmeetkunde of MBO met aanvullende opleiding en ervaring tot ditzelfde niveau; ruime ervaring met digitale kaartproductie, bestandsopbouw en automatisering in landmeten. Kennis van CAD-systemen. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring zal aanstelling plaatsvinden in schaal 7/8 met een maximumsalaris van 4.534,bruto per maand. De gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Goede huisvestingsmogelijkheden, zowel in huur als koop, zijn aanwezig, als ook goede secundaire arbeids voorwaarden. waaronder een woningfinancieringsregeling. Het beleid van de gemeente Zeewolde is erop gericht om de aanstelling van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden te bevorderen. Daarom nodigen wij vertegenwoordigers van deze groepen nadrukke lijk uit te solliciteren. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H.K. Wethmar, hoofd sector Ontwikkeling en Beheer, of de heer C.A. Lonterman, medewerker Bouw- en Woningtoezicht, beiden bereikbaar onder telefoonnummer 03242 - 2222. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer 92/18, kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan het College van burgemeester en wethouders van Zeewolde, Postbus 13890 AA ZEEWOLDE. postbus 13890 AA zeewolde, raadhuisplein 1tel. 03242-2222 430 NGT GEODESIA 92 - 10

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 34