0 rs O "0 O <0 JS o 3 Landmeetkundig medewerker (m/v) GEMEENTE GOES Herculene® Comstoc® Du Pont 'Imaging systems' Sihl Van alle bovenstaande materialen zenden wij u gaarne (ook grote) monstervellen toe a Goes, ruim 32.000 inwoners, woon-, werk- en winkel stad in het centrum van Zeeland, is aantrekkelijk door veel voorzieningen op allerlei gebied en gevarieerde recreatiemogelijkheden in de nabije omgeving. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd uit drie sectoren. Eén van deze sectoren is de sector Grond gebied en Milieu. Bij de afdeling weg- en waterbouw van genoemde sector is door uitbreiding van de for matie plaats voor een voor 38 uur per week. Algemene informatie: De afdeling weg- en waterbouw telt thans 10 mede werkers in de binnendienst en 20 medewerkers in de buitendienst. De taak van het onderdeel landmeten (vastgoed) van de afdeling omvat onder andere het vervaardigen van matenplannen, kaarten en het ver werken van kadastrale gegevens. Een nieuwe taak van landmeten is het opzetten van een vastgoedinfor matiesysteem. Functie-informatie: het aanmaken en het beheren van digitale vast goedbestanden; het ondersteunen bij het gebruik van vastgoed informatiesysteem; het vervaardigen en het bijhouden van kaarten; het uitvoeren van opmetingen en uitzettingen. Functie-eisen HTS-opleiding met specialisatie landmeetkunde; ervaring in genoemde werkzaamheden; ervaring met automatisering; flexibele instelling; kunnen werken in teamverband; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid; in het bezit van rijbewijs B. Betrokkene moet bereid zijn zonodig aanvullende opleidingen te volgen. Daarnaast wordt van betrokkene verwacht dat hij in het bezit is van een auto die voor de uitoefening van de functie gebruikt kan worden. Salaris: Aanstelling vindt plaats in schaal GA VIII. Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden van maximaal f 4.534,bruto per maand. Na invoering van het formatieplaatsenplan zal de functie opnieuw worden gewogen. De bij de gemeenten gebruikelijke rechtspositierege lingen zijn van toepassing. Het streven van het gemeentebestuur is gericht op een ambtelijk apparaat dat een afspiegeling vormt van de samenleving. Gehandicapten in de zin van de Wet arbeid gehandicapte werknemers, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen worden daarom uit drukkelijk verzocht te solliciteren als zij menen aan de functie-eisen te voldoen. Nadere informatie omtrent deze functie wordt u gaar ne verstrekt door de chef van de afdeling weg- en wa terbouw, de heer ing. A. L. Boonman, telefoon 01100 - 21212, toestel 503 of door de landmeter, de heer M. P. Arendse, telefoon 01100 - 21212, toestel 513. Sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na ver schijning van dit blad zenden aan burge meester en wethouders van Goes, Postbus 2118, 4460 MC Goes, onder vermelding van vacature nummer 2502. Schuttersteeg 13 4156 AE Rumpt (NL) Tel.: 03458 - 3014 Fax: 03458 - 2974 Polyester tekenfilm, voorzien van een uitgebalanceerde mattering voor een mooie fijnscherpte en een niet te overtreffen lijndensiteit. Herculene® tekenfilm vergeelt niet en is in verschillende uitvoeringen leverbaar Films en papier voor laser, elektrostatische en thermal plotters. Comstoc® omvat een door K+E gefabriceerde reeks plottermaterialen waaraan de hoogste eisen gesteld kunnen worden. Een complete lijn fotografische films en papier, waaronder speciale soorten voor fotoplotters. Tevens fabriceert Du Pont elektrostatische films en papier van een uitzonderlijk hoge kwaliteit. Penplotter- en laserplotter- papier. Beide soorten in zowel wit, transparant en semi-transparant. De Sihl kwaliteit garandeert haarscherpe plots. 1 2 NGT GEODESIA 92 - 10 431

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 35