cnic A oranjewoud fotodata Specialist in digitale kaartvervaardiging MKOMEND FOTOGRAMMETRISCH OPERATEUR M/V PRODUCT MANAGER (M/V) COMMERCIEEL MARKTANALIST (M/V) G.I.T.C. bv is, als onafhankelijk informatie intermediair, werkzaam in de geodetische branche op mondiaal niveau. Eén van haar belangrijkste ac tiviteiten is het uitgeven van internationale vakbladen in de bovengenoemde branche. Naast het uitgeven richt zij haar werkzaamheden op de internationale marketing in de verschillende disciplines binnen dit vakgebied. Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zowel binnen de uitgeverstak als binnen de afdeling Marktonderzoek zoeken we op korte ter mijn een: De funktie voor Product Manager heeft betrekking op onze perio dieken, deze is verantwoordelijk voor: redactie-begeleiding produktie-begeleiding kwaliteitsbewaking promotionele activiteiten Als pré worden beschouwd: ervaring met redactionele werkzaamheden ervaring met of kennis van uitgeverijen ervaring met of kennis van de geodetische branche (landmeet kunde en/of geografische informatie systemen) beheersing van meerdere talen Deze zelfstandige functies vereisen een "doeners-mentaliteit" als mede een commerciële en flexibele instelling. Wij zoeken perso nen die voldoen aan onderstaande eisen: afgeronde Universitaire/HBO-opleiding of gelijkwaardig beschikken over leidinggevende en organisatorische capaciteiten uitstekende beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift goede contactuele eigenschappen bereidheid tot kort verblijf in het buitenland De funktie van Commercieel Marktanalist heeft betrekking op on ze afdeling Marktonderzoek. De voornaamste taken binnen deze functie kunnen als volgt worden omschreven: opstellen van enquêtes en het zorgdragen voor het enquêteren produceren van marktrapporten voor onze afnemers database management de acquisitie voor deze afdeling Als pré kan worden beschouwd: relevante ervaring met of kennis van marktonderzoek relevante ervaring met of kennis van de geodetische branche (landmeetkunde en/of geografische informatie systemen) bekendheid met UNIX computersystemen beheersing van meerdere talen Wij bieden u een interessante baan met doorgroeimogelijkheden naar een functie binnen het management team van ons bedrijf. Nadere informatie kunt u inwinnen bij ing. J. Boesjes tijdens kan tooruren: tel.: 05146 - 1854 of privé 05146 - 4288. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad, richten aan: G.I.T.C. bv, Postbus I 12, 8530 AC Lemmer, t.a.v. Mw H. Agricola. Oranjewoud Fotodata verzorgt het gehele traject van de fotogrammetrische kaartvervaardiging: van luchtopname tot en met het complete eindprodukt. Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoekt Oranjewoud Fotodata op korte termijn een: (vac. nr.: 3-31) Wij vragen: opleiding op MBO-niveau: MTS-Landmeetkunde minimaal 2 jaar ervaring met interactief grafische werkzaamheden ervaring in fotogrammetrische uitwerking strekt tot aanbeveling de aankomend fotogrammetrisch operateur wordt intern opgeleid leeftijdindicatie: 25-30 jaar Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ir. L.F.G.M. Hendriks, hoofd fotogrammetrie, telefoon 036-5396511. Heeft u belangstelling voor deze functie? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na verschijning van dit blad aan: Oranjewoud Fotodata B.V. T.a.v. de heer F. Smits Postbus 10044 1301 AA Almere-Stad 486 NGT GEODESIA 92-11

(NGT) Geodesia | 1992 | | pagina 38