it I heidemij advies Operators (m/v) Functie-inhoud: Functie-eisen: Wij bieden Nadere informatie Bij Heidemij Advies werken in interdisciplinair verband circa 1250 specialisten aan tal van projecten op het gebied van milieu, ruimtelijke inrichting, infrastructuur en vast goed. Opdrachten komen van zowel overheid als bedrijfsleven. Zij scha kelen ons in voor studies, adviezen, plannen, ontwerp, directievoering, projectmanagement en specialisti sche dienstverlening. De medewer kers van Heidemij Advies werken met veel denkkracht en een prakti sche visie aan de duurzame kwali teit van onze leefomgeving. Hun bij drage kenmerkt zich door deskun digheid, innovatie, resultaatgericht heid en enthousiasme. Om onze klanten zo optimaal mogelijk te kunnen bedienen, opereren wij van uit vijftien vestigingen verspreid over Nederland. Noord en Oost Nederland Geodesie is actief als dienstverlener en adviseur op liet gebied van ruimtelijke informa tievoorziening. Het dienstenpakket omvat landmeetkundige dienstverle ning. digitale kaartvervaardiging, ana- loog-digitaal conversies, automatise ringsondersteuning, (topo)grafische bestandsopbouw en informatie-advise- ring. Moderne automatiseringshulp middelen en een continue aandacht voor produktvernieuwing versterken de mogelijkheden. Geodesie opereert als gespeciali seerde eenheid binnen Heidemij Advies. Als aan vulling op het eigen specialisme wordt samenge werkt met gekwalificeerde partners binnen en bui ten Heidemij. Kantoren in: Arnhem, Assen, Hoofddorp. Deventer en Den Bosch. S V# :\5 G V - opbouw en bewerking van digitale grafische bestanden; - werken met de grafische pakketten Micro Station. Geocad en Autocad; - als neventaak het verrichten van analoge teken- en buitenwerkzaamheden. - bij voorkeur ervaring als operator; - accuraat en zelfstandig kunnen wer ken; - flexibele persoonlijkheid; - MTS-landmeten of gelijkwaardige opleiding; - leeftijd: 20-25 jaar. zelfstandige, interessante en uitdagen de functies. Het arbeidsvoorwaarden pakket is compleet te noemen. Goede beloning en secundaire arbeidsvoor waarden zijn vanzelfsprekend. over deze functie kunt u krijgen bij de heer Ing. P. Schillemans, hoofd pro- duktie, overdag telefonisch te bereiken onder nummer 085-778364 en 's avonds 085-817126. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Heidemij Advies BV t.a.v. de heer F.C.P.M. Saelman, personeelsconsulent Postbus 264, 6800 AG ARNHEM

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 39