Welke kwaliteitsdeskundige v/m geeft het kwaliteitsbeleid van de Meetkundige Dienst gestalte? Kwaliteitscoördinator Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat De Meetkundige Dienst (MD) is on derdeel van het Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat (RW5) van het Minis terie van Verkeer en Waterstaat. De MD is verantwoordelijk voor geo- informatie, geo-informatica en alge mene informatica-infrastructuur op die gebieden waar het Ministerie van Verkeer en Waterstaat haar taak heeft bij het oplossen van maatschappe lijke vraagstukken. Circa 500 medewerk(st)ers leveren een uitgebreid assortiment aan geo- informatieprodukten en -adviezen, waarbij gebruik gemaakt wordt van een uiterst modern produktie- apparaat. De belangrijkste klanten zijn de RWS-diensten. Bij de MD is de nieuwe (staf)functie ontstaan van De taken U gaat het kwaliteitsbeleid van de MD voorbereiden en vormgeven. Daartoe brengt u onder meer advies uit over en doet u voorstellen voor een overall kwaliteitssysteem. Ook heeft u de dagelijkse leiding over de ontwikke ling van dit systeem. U geeft leiding aan, veelal door u geïnitieerde, interne audits en aan projecten op het gebied van kwaliteitszorg. Tevens adviseert u over opleidingen en geeft u voorlich ting op het gebied van kwaliteitszorg. Zo vertegenwoordigt u bijvoorbeeld de MD in het kwaliteitsoverleg met de overige diensten van Rijkswaterstaat. U rapporteert aan de hoofdingenieur directeur van de MD. De eisen U beschikt over een academisch werk- en denkniveau in een technische richting, bij voorkeur geodesie, en u heeft kennis van en ervaring met methoden, technieken en standaards op het gebied van kwaliteitszorg. Ook bent u vertrouwd met bedrijfskundige onderwerpen en beschikt u over algemene kennis van communicatie theorie. U bent in staat informatie te verzame len door middel van interviews, enquêtes en brainstormsessies en u bent in staat overleg te plegen op uit eenlopende niveaus. U kunt uw bevindingen voor iedereen overtuigend presenteren en er zowel mondeling als schriftelijk helder over rapporteren. Bovendien beschikt u over leiding gevende capaciteiten, kunt u zelfstandig en in teamverband functioneren en heeft u een flexibele instelling. Bereidheid tot het volgen van relevante aanvullende opleidingen is vereist. Het salaris Afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 102.000,- bruto per jaar, inclusief 8% vakantietoeslag. De functie is op full-time basis (38 uur per week). De standplaats is Delft. Voor meer informatie over de functie kunt u zich wenden tot de heer ir. L.C. Vos, hoofd van de hoofdafdeling Mariene en Terrestrische Geodesie, tevens voorzitter van de stuurgroep Kwaliteitszorg, telefoon (015) 69 13 96. Voor informatie over de procedure en het opvragen van de functiebeschrij ving kunt u contact opnemen met Marco Fremouw, telefoon (015)69 12 14. Schriftelijke reacties kunt u binnen 14 dagen richten aan de Meetkundige Dienst van Rijkswaterstaat, stafafdeling Personeelszaken, Postbus 5023, 2600 GA Delft. De Rijkswaterstaat wil meer vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten in dienst nemen. Zij worden met nadruk uitgenodigd te solliciteren. In geval van gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Interne kandidaten binnen het Minis terie van Verkeer en Waterstaat hebben eveneens een voorrangspositie. Eventuele kinderopvang behoort tot de mogelijkheden. Ministerie van Verkeer en Waterstaat 84 NGT GEODESIA 93 -

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 40