Chef Sectie Landmeten v/m GEMEENTE DEN HELDER Den Helder is een levendige haven stad met rond 61.000 inwoners, met alle voorzie ningen die een moderne stad kenmerken en bovendien met de enige interna tionale hoge school voor petroleum- en gastechnologie in Nederland. Den Helder kenmerkt zich door ruimte, frisse lucht, strand, duinen, de zee en de meeste zonuren van Nederland. De Koninklijke Marine, de visse rij, de offshore, de bloembollen cultuur en het toerisme zijn de pijlers van de economie in Den Helder. Omdat de huidige medewerker gebruik maakt van de mogelijkheid tot ver vroegde uittreding, vraagt de gemeente een voor de afdeling Stadsbeheer van de dienst Stadsontwikkeling Beheer Algemene informatie De sectie landmeten is een dienstver lenende sectie die ook werkzaamheden verricht voor andere afdelingen en diensten van de gemeente. Er werken acht mensen die zich bezig houden met onder meer: - het coördineren van de vastgoedinfor matie en het systeem- en bestandsbe heer binnen een netwerk bij de dienst S&B; - het vervaardigen en bijhouden van de digitale kaart, waarbij de GBKN van Den Helder een onderdeel is van de gemeentelijke kaart; - het uitzetten van te realiseren projec ten; - het instandhouden van het peilmerken- net; - het doen van controle- en deformatie metingen; - het verrichten van kadastrale werk zaamheden. Technische informatie Voor een beeld van de technische omgeving enkele steekwoorden: Geodimeter 420 en 440, PDTII, Tandon 386 en 486 systemen, 1,2 Gb-server, Novell-netwerk, TopoCAD, Topo-LKI en AutoCAD. De afdeling beschikt over zelfregistreren- de meetapparatuur en (grafische) werk stations voor een automatische verwer king en berekening van de gegevens. Wilt u meer weten over de functie, belt u dan met het huidige hoofd van de sectie, de heer J. van 't Hof, telefoonnummer 02230-55290 of 02230-33209 (privé). Wij zien uw reactie graag tegemoet vóór 8 maart 1993, onder vermelding van het vacature-nummer V2-25 in de brief en op de enveloppe. U kunt uw sollicitatie sturen naar Burgemeester en Wethouders van Den Helder, Postbus 36, 1780 AA Den Helder. Functie-omschrijving - Leiding geven aan de sectie en waar nodig praktisch meewerken; - in overleg met het afdelingshoofd, uitvoeren van het personeelsbeleid en beheren van het budget; - adviseren over en coördineren van vastgoedinformatie en automatisering. Functie-eisen - Leidinggevende capaciteiten; - HBO-opleiding, bij voorkeur richting landmeten met applicaties voor vast goed en automatisering. Salaris Afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring maximaal 5.854,- bruto per maand (niveau 10, salarispeil 1 januari 1993). Overige informatie De gemeente Den Helder wil meer vrouwen in middelbare en hogere functies aanstellen. Vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen, worden met nadruk verzocht te solliciteren. Zij genieten de voorkeur. In het stadhuis is kinderopvang. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De gebruikelijke rechtspositie regelingen zijn van toepassing. NGT GEODESIA 93 - 2 85

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 41