WATERSCHAP DE MAASKANT geografisch gegevensverwerker Het waterschap De Maaskant omvat een gebied van ca. 70.000 ha in het noord oostelijk gedeelte van Noord-Brabant. Het is gevestigd in Oss. De taken van het waterschap betreffen waterkering, waterbeheersing en waterkwaliteitsbeheer. Het waterschap met een personeelsbestand van ca. 110 personen kent drie diensten: Griffie, Technische Dienst en Gemeenschappelijke Technologische Dienst. Deze laatste dienst werkt ook voor de waterschappen De Aa en De Dommel. De komende jaren zal de automatisering binnen de waterschapsor ganisatie een belangrijke impuls krijgen met name op het vlak van de geografische informatiesystemen. In verband met deze werkzaam heden zoeken wij een Functie-informatie: - vastgoedinfosysteem: verzorging aankoop (realisatie) en beheer van grafische referentiebestanden ten behoeve van legger/beheersregister waterkeringen, legger watergangen en infosysteem persleidingen. Hierna dient in overleg met de betrokken afdeling de nadere lay-out van de gewenste grafische bestanden/ plots te worden samengesteld; - mede begeleiding en sturing automatisering tekenkamer. Functie-eisen: - opleiding op HBO-niveau bijvoorbeeld richting landmeetkunde; - goede contactuele vaardigheden; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden, zoals: samenstellen eisenpakket en beoordeling topografische referentiebestanden; werken met geografische informatiesystemen, geautomatiseerde teken pakketten, bestandsbeheer en DOS/UNIX besturingssystemen. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring bedraagt het salaris maximaal fl. 5.261,- bruto per maand, zijnde het maximum van schaal 9. Informatie procedure en sollicitaties In verband met het opstarten van geautomatiseerde verwerking van de gegevens van de waterkering zal functionaris in eerste instantie worden geplaatst op de afdeling Dijkverbetering. Nadere informatie over deze vacature kan worden inge wonnen bij ing. J.C.J.M. de Bijl, hoofd van de afdeling Dijkverbetering of bij ir. C.H.B.M. Ceelaert, hoofd van de Technische Dienst, telefoon 04120-33331. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen tien dagen na het verschijnen van dit blad richten aan de dijkstoel van het waterschap De Maaskant, Postbus 309, 5340 AH Oss. 86 NGT GEODESIA 93 - 2

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 42