heidemij advies Projectleider (M/V) Geodesie Functie-inhoud: Functie-eisen: J Bij Heidemij Advies werken in interdisciplinair verband circa 1250 specialisten aan tal van projec ten op het gebied van milieu, ruimtelijke inrichting, infrastructuur en vastgoed. Opdrachten komen van zowel overheid als bedrijfsleven. Zij schakelen ons in voor studies, adviezen, plannen, ontwerp, direc tievoering, projectmanagement en specialistische dienstverlening. I)e medewerkers van Heidemij Advies werken met veel denkkracht en een praktische visie aan de duurzame kwaliteit van onze leefomgeving. Hun bijdrage kenmerkt zich door deskundigheid, inno vatie, resultaatgerichtheid en enthousiasmse. Onze activiteiten zijn ondergebracht in slagvaardi ge, marktgerichte bedrijfseenheden. De kracht van Heidemij Advies ligt vooral in de samenwerking en uitwisseling tussen de verschillende disciplines. Daardoor zijn wij in staat ook de meest complexe vraagstukken te vertalen in kwaliteitsoplossingen. Om onze klanten zo optimaal mogelijk te kunnen bedienen, opereren wij vanuit vijftien vestigingen verspreid over Nederland Standplaats Deventer Geodesie is actief als dienstverlener en adviseur op het gebied van ruimtelijke informatievoorziening. Het dienstenpakket omvat landmeetkundige dienstverle ning. digitale kaartvervaardi ging, analoog-digitaal conver sies, automatiseringsondersteu ning, (topo)grafische bestands- opbouw en informatieadvise- ring. Moderne automatiserings hulpmiddelen en een continue aandacht voor produktvernieu- wing versterken de mogelijkhe den. Geodesie opereert als ge specialiseerde eenheid binnen Heidemij Advies. Als aanvulling op het eigen specialisme wordt samengewerkt met gekwalifi ceerde partners binnen en buiten Heidemij. Kantoren in: Arnhem, Assen, Hoofddorp, Deventer en Den Bosch. - het uitbreiden en in stand houden van het relatienet werk; - leiding geven aan een team van buiten- en binnenmedewerkers; - het offreren, coördineren, plannen en begeleiden van diverse projecten; - het leveren van een bijdrage aan de groei van de produktgroep in het werkveld ruimtelijk informatievoorziening. - ervaring met acquisitie en gevoel voor relatie- behartiging; - goede organisatorische en contactuele eigenschap pen; - kennis en kunde van het vakgebied met affiniteit voor automatisering; - projectmanagement ervaring; - flexibele persoonlijkheid; - HTS-landnieten of gelijkwaar dig; - leeftijd: 30 - 35 jaar. Wij bieden een zelfstandige, inte ressante en uitdagende functie. Het arbeidsvoorwaardenpakket is compleet te noemen. Goede belo ning en secundaire arbeidsvoor waarden zijn vanzelfsprekend. Nadere informatie over deze functie kunt u krijgen bij de heer Ing. P. Schillemans. hoofd produk- tie, overdag telefonisch te bereiken onder nummer 085-778364 en 's avonds 085-817126. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Heidemij Advies BV t.a.v. de heer F.C.P.M. Saelman, personeelsconsulent Postbus 264, 6800 AG Arnhem 134 NGT GEODESIA 93 - 3

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 34