provincieT/renthe landmeetkundig medewerk(st)er (MTS-er) Bij de provincie Drenthe zijn ruim 600 medewerk- (st)ers betrokken bij het vormgeven en uitwerken van een verantwoord beleid en een goede dienstverlening op het gebied van onder andere milieu, infrastructuur, gezondheidszorg, welzijn, cultuur, ruimtelijke ordening, landbouw, volkshuisvesting en economie. Daarbij is de eigen verant woordelijkheid van de medewerk(st)ers een belangrijk uitgangspunt. De ambtelijke organisatie (vijf diensten en vijf staf afdelingen) is gewend om flexibel te reageren op nieuwe ontwikkelingen. De provincie stelt hoge prioriteit aan het eman cipatiebeleid. Er wordt naar gestreefd vrouwen te benoemen in functies, waarin zij nu onderverte genwoordigd zijn. De provincie staat een actief deeltijdbeleid voor en heeft veel faciliteiten om ouderschap en arbeid te combineren. Kandidaten kunnen hun belangstelling kenbaar maken door binnen 10 dagen hun sollicitatiebrief te schrijven aan Stafafdeling PersoneelOrganisatie en InformatieProvinciehuis, postbus 122, 9400 AC Assen. Linksboven op de brief en enveloppe s.v.p. het vacaturenummer 485 vermelden. De Dienst Verkeer en Waterstaat van de provincie Drenthe heeft als hoofdtaken het ontwikkelen van het verkeers- en vervoersbeleid en de aanleg en het beheer en onderhoud van de verkeersinfrastructuur in de provincie Drenthe. De dienst bestaat uit de Afdelingen Civiele Techniek, Verkeer en Vervoer, Landmeten, Beheer en Onderhoud en Ondersteuning. Bij de Afdeling Landmeten is de vacature ontstaan van Algemene informatie De afdeling verleent landmeetkundige en kadastrale ondersteuning aan de provinciale diensten en is onderverdeeld in een binnen- en buitendienst. De afdeling is onder meer belast met het vervaardigen van grootschalig topografisch kaartmateriaal, het berekenen en uitzetten van assen en grenzen en het verstrekken van kadastrale informatie en grondaankoop- gegevens. Bij het uitvoeren van deze werkzaamheden wordt gebruik gemaakt van een geautomatiseerd meet-, reken- en tekensysteem. Functie-informatie De gevraagde medewerk(st)er moet bereid zijn zowel in de binnendienst (CAD-operator) als in de buitendienst (meetploegchef) te worden ingezet. De uit te voeren werkzaamheden betreffen: verrichten van terreinmetingen en uitzetwerkzaamheden met gebruikmaking van een zelfregistrerende tachymeter; uitvoeren van waterpassingen en peilingen; verrichten van kadastrale metingen; verwerken van digitale meetbestanden voor de uitbreiding en het onderhoud van het digitale topografiebestand met gebruikmaking van een CAD-systeem; berekenen van assen, grenzen en oppervlakten en het uitwerken van waterpassingen. Functie-eisen Bezit van het diploma MTS-landmeten of een gelijkwaardige opleiding. Beschikken over het rijbewijs B. Belangstelling voor automatiseringsprocessen. Flexibele werkinstelling, goede contactuele eigenschappen en kunnen werken in teamverband. Salariëring Voor deze functie wordt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, een salaris geboden tot maximaal f 4.580,- per maand op basis van een volledige werk week (voorlopige functieschaal 8). Overige informatie De functie behoort tot de categorie waarin vrouwen zijn ondervertegen woordigd en kan in deeltijd worden vervuld. Inlichtingen Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het afdelingshoofd, de heer J.R.F. de Thouars (telefoonnummer 05920-65635). Informatie over de procedure kan worden ingewonnen bij de personeels- consulente, mevrouw l.A.A. Costing (telefoonnummer 05920-65214). 136 NGT GEODESIA 93 - 3

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 36