t Noord -IZlolland MEDEWERKER KAART VERVAARDIGING MA/ MEDEWERKER KADASTRALE ZAKEN/ REKENAAR M/V De provinciale organisatie bestaat uit de Algemene Dienst, de Accountants dienst, de Groenontwikkelings- en Beheersdienst en een psychiatrisch ziekenhuis, waar in totaal ongeveer 2500 mensen werken. Vijf diensten - met ongeveer 1400 medewerk(st)ers - vormen samen de Algemene Dienst. Dit zijn de Centrale Bestuurs dienst, en de decentrale diensten, Wegen, Verkeer en Vervoer, Welzijn, Economie en Bestuur, Milieu en Water en Ruimte en Groen. PROVINCIE ft' Dienst Wegen, Verkeer en Vervoer Voor de binnendienst van het bureau Landmeetkundige Zaken zoeken wij een vacaturenr. 93-12-44 Functie-informatie: - Vervaardigen en reviseren van situatie en kadastrale tekeningen. Dit omvat onder meer: - het met behulp van een interactief tekensysteem uit berekenings- en meetgegevens vervaardigen en aanvullen van het in opbouw zijnde digitale bestand situatie, eigendommen en kadastrale situatie; - het uit dit digitale bestand samenstellen en ver vaardigen van tekeningen ten behoeve van beheer en onderhoud, aan- en verkoop, verhuur enz. - Vervaardiging van assentekeningen. Dit omvat het inbrengen van de berekende as(sen) in het digitale bestand en het vervaardigen van een tekening. - Vervaardigen van profieltekeningen, hoogte- en dieptelijnenkaarten. Dit omvat het met een interactief tekensysteem afwerken van de automatisch aangemaakte digitale bestanden en het vervaardigen van analoge tekeningen hiervan. - Het verrichten van archiefwerkzaamheden. Functie-eisen: - diploma MTS-landmeetkunde of gelijkwaardig; - ervaring in een gelijkwaardige functie strekt tot aanbeveling; - kennis op het gebied van tekensystemen (bij voorkeur AutoCad); - woonachtig in Haarlem of omgeving of bereid zijn te verhuizen. (vacaturenummer 93-14-44) Functie-informatie: - het uitvoeren van berekeningen (asberekeningen, uitzetgegevens) ten behoeve van aanleg en reconstructie van wegen; - het uitvoeren van berekeningen (geautomatiseerd) en archiefwerkzaamheden met betrekking tot meetkundige grondslagen; - het uitvoeren van berekeningen (geautomatiseerd) van tachymetrische opname ten behoeve van de digitale kaart; - het berekenen en verwerken van hoogtemetingen en profielmetingen; - het berekenen van oppervlakte in verband met grondtransacties; - het uitvoeren van kadastrale werkzaamheden, het inbrengen van grenzen in de digitale kaart en het uitvoeren van coördinatenberekeningen met betrekking tot grenzen van eigendom. Functie-eisen: - diploma MTS-landmeetkunde of gelijkwaardig; - kennis op het gebied van reken- en tekensystemen (bij voorkeur TopoCad en AutoCad; - ervaring in een gelijkwaardige functie strekt tot aanbeveling; - woonachtig in Haarlem of omgeving of bereid zijn te verhuizen. Standplaats Haarlem. Salaris Het salaris bedraagt minimaal f 2.949,— (schaal 7) en maximaal f 4.674,-(schaal 8) bruto per maand bij een volledige werkweek. Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van het bureau Landmeetkundige Zaken, de heer H.W.J. Weiter (tel. 023-145249) of met de heer J.G. ter Haar, personeelsadviseur van het stafbureau Personeelszaken (tel. 023-145122). In het kader van het streven van het provinciaal bestuur het aantal vrouwen in onderhavige functies te vergroten, worden vrouwen die aan de gestelde eisen voldoen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. In de gemeente Haarlem bestaat de mogelijkheid van kinderopvang. Sollicitanten kunnen tot twee weken na publicatie van deze advertentie hun sollicitatiebrief, onder vermelding van het vacaturenummer, zenden aan het stafbureau Personeelszaken, Postbus 205, 2050 AE Overveen. 238 NGT GEODESIA 93 - 5

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 34