gemeente amstelveen m/v mts-er landmeten met kadastrale ervaring XXX Amstelveen is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met zo'n 72.000 inwo ners, in het bedrijvige noordelijke deel van de randstad. Openbare Werken is een van de gemeentelijke vakdiensten. Bij deze dienst werken ruim 225 mensen aan de verdere ontwikkeling en het onderhoud van Amstelveen. Dat gebeurt veelal project matig en sterk marktgericht. De afdeling Landmeten maakt momenteel deel uit van de hoofdafdeling Algemene Zaken. Bij deze afdeling is plaats voor een voor een afwisselende functie op de tekenkamer Algemene Bij de afdeling Landmeten werken drie mensen in de buitendienst en zes in de informatie binnendienst. Een deel van de werkzaamheden voor kaartvervaardiging wordt uitbesteed. De afdeling heeft een belangrijke functie bij de voorbereiding van de verdere ontwikkeling en reconstructie van de stad. Functie- Op onze tekenkamer krijgt u vanuit de binnendienst te maken met alle afdelings informatie taken. Daartoe behoren onder meer het maken en uitzetten van matenplannen; hoogtemetingen; vervaardigen van de grootschalige basiskaart en van stads plattegronden; registreren van gemeentelijk onroerend goed bezit en het maken van tekeningen voor grondtransacties. De nadruk in uw werk ligt echter op het verwerken van kadastrale metingen in het kader van de samenwerkingsregeling met het Kadaster. U werkt met een systeem en software van Intergraph. U heeft het diploma MTS-Landmeten of een daaraan gelijkwaardige opleiding en u heeft gewerkt met digitale kaartbestanden. Bovendien is het absoluut noodzake lijk dat u kennis heeft van en ervaring met de werkwijze van het kadaster. U heeft een flexibele en klantgerichte instelling en kunt ook goed in teamverband werken. Het salaris voor deze full-time functie (38 uur per week) is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt vooralsnog maximaal f 4.019,- bruto per maand (salaris schaal 7). Amstelveen kent een goed arbeidsvoorwaardenpakket. Opvang voor kinderen van 0-4 jaar is in principe mogelijk. Inlichtingen Wilt u meer informatie, dan kunt u contact opnemen met de heer Ing. H. van Steenis, hoofd Landmeten, telefoon 020-5404251. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - binnen 14 dagen en met vermelding van vacaturenummer OW 93/16 linksboven op brief en envelop - richten aan de heer K.Th. Westerhuis, Hoofd Personeelszaken Openbare Werken, Postbus 135, 1180 AC Amstelveen. De gemeente Amstelveen streeft ernaar meer vrouwen in dienst te nemen. Zij worden dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Functie-eisen Arbeids voorwaarden NGT GEODESIA 93 - 5 239

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 35