Postersessie Vakbeurs Alternatief programma Feestavond In de ontvangsthal vindt wederom de postersessie plaats. Aan exposanten en niet-commerciële instellingen wordt de gelegenheid geboden door middel van posters, affiches, collages en dergelijke bekendheid te geven aan activiteiten en projecten die aansluiten bij het congresthema „Geodesie is meer dan (land)- meten". Met name voor landmeetkundige afdelingen bij de (lagere) overheden biedt dit de kans wat van hun „meer dan landmeetkundig werk" te laten zien. De deelname is gratis. Belangstellenden kunnen zich, met vermelding van on derwerp en benodigde paneelruimte, aanmelden tot uiterlijk 1 juli 1993. Voor reservering en nadere informatie over de voorwaarden: ing. F. B. de Vries, Rietzangerstraat 6, 2623 LW Delft, telefoon kantoor 015-691111, huis 015- 567747. Wederom veel tijd en ruimte voor de presentatie van diensten en bedrijven. Ook in de riante tentoonstellings ruimte zal het congresthema zeker onder de aandacht worden gebracht van de bezoeker. De vakbeurs biedt juist die gelegenheid om een actueel inzicht te krijgen in geodetische produkten en diensten, technologische ontwikkelingen en toepassingen. De promotie en presentatie van ons vakgebied zullen daar volop gestalte krijgen, waarbij voor de mensen achter deze dienstverlening uiteraard een belangrijke rol is weggelegd. Dit jaar is wederom met zorg een afwisselend programma samengesteld. De nadruk ligt op gezelligheid met een educatief tintje. Deze keer staan vorm en uitstraling centraal. Woensdag 27 oktober De dag begint met de opening van het congres. De deelnemers worden de rest van de dag geconfronteerd met facetten van het vormgeven, 's Morgens gaat de aandacht uit naar een bijzon dere vorm van architectuur, bij de ING-bank in Amsterdam. Na de lunch in Nieuw Vennep, in een restaurant waar vorm en uitstraling zeker aandacht krijgen, gaat het gezelschap naar de nabijgelegen „Marsepeinmakerij". Hier wordt het werken met marsepein getoond, een bijzondere vorm van modelleren en vormgeven. Donderdag 28 oktober Van vormgeven naar ambacht en historie. De dag na de feestavond start met een kleine boottocht door de grachten van Delft. Het doel van deze reis is de fabriek „Koninklijke Porceleijne Fles", waar sinds jaar en dag op ambachtelijke wijze aardewerk tot kunstwerk wordt gemaakt. De lunch vindt plaats in een koninklijke sfeer! 's Middags een rondleiding door het historisch hart van Delft met de Oude en Nieuwe Kerk en onder andere een bezoek aan het museum Lambert van Meerten. Deze dag geeft inzicht in heel verschillende bouwstijlen. Vrijdag 29 oktober Aandacht voor historie blijft ook deze laatste dag bestaan. Met een rondleiding door het Omroepmuseum in Hilversum wordt een beeld gegeven van het hoe en waarom van radio en televisie. De lunch wordt ver volgens gebruikt in kasteel Groeneveld in Baarn. In deze prachtige omgeving en tijdens de rondleiding door het kasteel staan cultuur en natuur centraal. Op woensdag 27 oktober zal het dagprogramma worden afgesloten met een uniek feest. Dit jaar is een fraaie lokatie gevonden in Gouda. De ruimte, verzorging en muzikale omlijsting staan borg voor een plezierige avond. Uitvoerige informatie over het programma en de wijze van aanmelding vindt u in het juli/augustusnummer van dit tijdschrift. De congrescommissie NGT GEODESIA 93 - 6 291

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 35