HBO-er Landmeten en Geo-informatica Gemeente £Jp Rotterdam werken Gemeentewerken Rotterdam verzorgt met ca. 2400 medewerkers een veelzijdig pakket aan openbare voorzieningen van de stad Rotterdam. Van wegen tot openbare gebouwen, van plantsoenen tot tunnels en van havens tot bruggen. Zo werken wij mee aan het goed functio neren van de stad. We beheren en onderhouden bestaande voorzieningen. En we ontwikkelen en realiseren nieuwe openbare werken. Zo zijn er in Rotterdam op dit moment ambitieuze plannen voor zowel de Kop van Zuid en de Noordrand als voor de uitbreiding van het metronet. Op bouwkundig, civiel technisch, cultuurtechnisch, milieutech nisch en organisatorisch gebied vormt Gemeentewerken Rotterdam dan ook een veelzijdig en veeleisend werkterrein voor daadkrachtige vakmensen. Met interessante mogelijkheden voor hun verdere carrière. Vacaturenu 9 3.0 0 9 Binnen Gemeentewerken neemt de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie met ca. 140 medewerkers de landmeetkundige taken voor haar rekening. Zij richt zich vooral op de vastgoed informatievoorziening en levert geografische en kartografische produkten; met name voor de eigen dienst, maar ook voor de gemeente en derden. Daarnaast verzorgt de afdeling de hoofdmaat voering in de ruimtelijke ordening van de stad en is zij actief bij de bouw van grote projecten (metro, bruggen en tunnels). De functie: U heeft een belangrijke inbreng bij de ontwikkeling van geautomatiseerde vast goedinformatiesystemen door het maken van technische en functionele ontwer pen, het bouwen aan deze systemen en het beschrijven ervan. U participeert daarbij in projectteams. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van deze systemen. Deze taken vereisen veel overleg met op drachtgevers en systeemgebruikers. Affiniteit met automatiseringsvraagstuk ken alsmede goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden zijn dan ook onmisbaar voor een juiste invulling van de functie. De voorkeur gaat uit naar kandidaten met enkele jaren ervaring in het vakgebied. Salariëring: Het salaris is in overeenstemming met de zwaarte van de functie en bedraagt aanvankelijk maximaal f 5.261,— bruto per maand. Verdere carrièremogelijk heden zijn aanwezig. Informatie: Nadere informatie kunt u verkrijgen bij de heer J. Rietman, chef afdeling Ont wikkeling en Systeembeheer, telefoon 010-4894780. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie onder vermelding van 'sollicitatie' en het vacaturenummer in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe ontvangen wij graag binnen 14 dagen. U kunt uw brief sturen naar: Gemeentewerken Rotterdam, afdeling Personeelszaken, postbus 6633, 3002 AP Rotterdam. Aan leden uit prioriteitsgroepen die aan de gestelde functie-eisen voldoen, wordt de voorkeur gegeven. De door het College van Burgemeester en Wet houders vastgestelde prioriteitsgroepen zijn: jongeren, vrouwen, migranten en gehandicapten. 298 NGT GEODESIA 93 - 6

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 42