HBO-ers vim Geodesie met en zonder ervaring gaan als Projectleider markt gericht en verantwoord van start Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Ministerie van Verkeer en Waterstaat De Meetkundige Dienst (MD) is onder deel van het Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat (RWS) van het Ministerie van Verkeer en Waterstaat. De MD is verantwoordelijk voor geo-informatie en informatietechnologie op die gebie den waar het Ministerie van Verkeer en Waterstaat haar taak heeft bij het oplossen van maatschappelijke vraag stukken. Circa 460 medewerk(st)ers leveren een uitgebreid assortiment aan geo-infor matie produkten en diensten, waarbij gebruik wordt gemaakt van een uiterst modern produktie-apparaat. De belang rijkste klanten zijn de RWS-diensten. De MD bevindt zich in een overgangs fase naar een produktgeoriënteerde organisatiestructuur. Er wordt nu al gewerkt met zogenaamde business areas, waarbij de produkten die worden ont wikkeld en geleverd centraal staan. De business area Topografische Informatie levert topografische geo-informatie en landmeetkundige ondersteuning en adviseert op het gebied van geodetische produkten. De circa 200 deskundigen in de diverse afdelingen van deze business area hebben daarbij de beschikking over een breed scala aan geodetische tech nieken (landmeetkunde, fotogrammetrle en GPS), landmeetkundige en topo grafische informatiesystemen. Zij ontvangen professionele ondersteu ning vanuit de eigen automatiserings- en onderzoekafdelingen. Bij diverse afde lingen bestaan vacatures voor Projectleiders Een grondige start De afdeling waar u gaat wer ken, bestaat uit minimaal vijf en maxi maal dertig mensen. U rapporteert recht streeks aan het hoofd van de afdeling en aan de desbetreffende produktverant- woordelijke. Tot uw taken behoren de begeleiding en bewaking van de interne produktie en de uitbestede werkzaam heden. Daarnaast bent u verantwoorde lijk voor deelprojecten in het kader van procesverbetering, produktontwikkeling en kwaliteitszorg. U draagt meteen ver antwoordelijkheid en uw initiatieven krijgen alle ruimte. Het aantal medewerk - (st)ers, waaraan u leiding geeft, is afhan kelijk van de betreffende projecten, die qua omvang, doorlooptijd en beschikbaar budget zeer verschillend kunnen zijn. U bent bekend met alle facet ten van uw projecten. Vanuit deze kennis adviseert u over produkten en technieken aan het management. Kortom: uw werk is veelzijdig, uitdagend en vormt bovendien een uitstekende basis voor verdere doorgroei. HBO-ers Geodesie met brede belang stelling Voor deze projectleidersfuncties heeft u nodig een HBO-opleiding Geodesie (bij voorkeur Hogeschool Utrecht). Ervaring is welkom maar niet noodzakelijk; goede contactuele eigen schappen wel. Managementcapaciteiten dienen in aanleg aanwezig te zijn. Wij vragen bovendien een brede interesse voor en kennis van kwaliteitszorg en automatisering. Flexibiliteit ten aanzien van functie-inhoud en standplaats, dus een brede inzetbaarheid, vinden wij belangrijke aspecten in het kader van ons management-ontwikkelingsbeleid. Wat staat ertegenover Bent u uit het juiste hout gesne den en weet u de mogelijkheden te be nutten, dan kunt u het ver brengen. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt minimaal circa 44.000,- en maximaal circa 76.000,- bruto per jaar, inclusief 8% vakantiegeld. Tot de uitstekende arbeidsvoorwaarden behoren onder meer 23 vakantiedagen, 12 ADV-dagen, prima studiefaciliteiten en een uitstekende openbaar vervoer- regeling. De functies zijn op full-time basis (38 uur per week). De standplaats is Delft of Eindhoven. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer ing. C.J.J. de Haas, Hoofd Rekenafdeling, telefoon 015-691437, privé (na 19.00 uur) 015-613196, of de heer A.C. Boogaard, Hoofd afdeling Terristrische Geodesie, telefoon 015-691382, privé (na 20.00 uur) 01100-20405. Voor informatie over de procedure en het opvragen van de algemene functie-omschrijvingen kunt u contact opnemen met Grace Bource, telefoon 015-691218. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 10 juli 1993 richten aan de Meetkundige Dienst van Rijkswaterstaat, stafafdeling Personeels zaken, Postbus 5023, 2600 GA Delft. De Rijkswaterstaat wil meer vrouwen, leden van etnische minder heden en gehandicapten in dienst nemen. Zij worden met nadruk uitge nodigd te solliciteren. In geval van gelijke geschiktheid genieten zij de voorkeur. Eventuele kinderopvang behoort tot de mogelijkheden. NGT GEODESIA 93 - 6 299

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 43