Opleiding Geografische Informatie systemen LANDMEETKUNDIG MEDEWERK(ST)ER TE Vl GEMEENTE Hoe? Waar en wanneer? Door wie? Informatie Vastgoed Toepassingen Waarom? Wat? Voor wie? Veenendaal: een moderne woon- en werkgemeenle in het hart van Nederland, uitstekend bereikbaar per auto en openbaar vervoer. 52.000 inwoners profiteren van een gezond werkklimaat, een grote bedrijvigheid, een groene woon omgeving met tal van recreatiemogel i j kheden en een hoog voorzieningenniveau. Het stedelijk centrum, met een ruim gevarieerd aanbod van winkels en uitaaans- mogel i j kheden komt aan ieders wens tegemoet. Veenendaal: een gemeente die gezien mag worden. Bij de sectie Landmeten van de afdeling Stadsontwikkeling van de dienst gemeente werken is wegens uitbreiding van taken plaats voor een Functie-inhoud: De te benoemen medewerk(st)er zal voornamelijk worden belast met: - assisteren bij het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden buiten; - hef bedienen van een tachymeter met elektronisch veldboek. Daarnaast in voorkomende gevallen met: 1 van kadastrale meetgegevens; - het verrichten van landmeetkundig teken- en rekenwerk; - het maken van tekeningen ten behoeve van grondtransacties en overige bij de sectie voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen: - landmeetkundige opleiding MBO-niveau of door ervaring verkregen gelijkwaardig werk- en denkniveau; - ervaring met bovengenoemde werkzaamheden; - kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking strekt tot aanbeveling; - in het bezit van rijbewijs B, Afhankelijk van opleiding en ervaring is een salaris mogelijk van f 2596,- tot maximaal f 4019,- bruto per maand. inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de chef van de sectie Landmeten, de heer H. van Leuveren, tel. 08385-38730. Het beleid van de gemeente Veenendaal is erop gericht meer vrouwen in dienst te nemen. Zij die belangstelling hebben voor deze functie worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Sollicitaties dienen binnen tien dagen te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders van Veenendaal, Postbus 1100, Opleiding in vier blokken. 1Gl-Systeemontwikkeling en organisatiekunde 2. Vastgoed- en leidingregistratie 3. Informatiemodellering en thematische databases 4. Geografische informatiesystemen Het diploma dat kan worden behaald omvat 180 studiebelastinguren en is erkend door de HBO-raad. De totale opleiding duurt dertien (dinsdag-) avonden en drie hele dagen, en start half-september 1993. De opleiding vindt plaats in Utrecht. De kosten bedragen 4750,00 ex. BTW. Gekwalificeerde medewerkers van Vigis, Nieuwland Opleidingen, Geo-project en Post-Tertiair-Onderwijs Utrecht. Nieuwland Opleidingen Postbus 522, 6700 AM Wageningen telefoon 08370-21711, telefax 08370-25046 Gebruik van GIS is voor elke organisatie een ingrijpende verandering. De opleiding stelt deelnemers in staat hun eigen organisatie voor te bereiden op de invoer van en het werken met GIS. De opleiding is gericht op medewerkers bij (semi-) overheden en nutsbedrijven van HBO-nivo. 302 NGT GEODESIA 93 - 6

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 46