Lunch Alternatief programma Feestavond Aanmelding In verband met de grote drukte tijdens de lunchpauzes in de restaurants in de naaste omgeving, is het raad zaam deel te nemen aan het koffietafelbuffet in de foyer van het Congrescentrum. Dit is tevens een goede gelegenheid om gedachten en ervaringen uit te wisselen met collega's in het vakgebied. De kosten van deel name zijn f 25,— voor leden en abonnees. Voor de overige deelnemers bedragen de kosten f 30,per lunch. Variatie en gezelligheid staan centraal in het alternatief programma. Hoewel dit programma vooral voor de partners wordt georganiseerd, zijn ook de leden en abonnees van harte welkom. Kosten van deelname, inclusief koffie, thee en lunch, bedragen f 20,— per persoon per dag. Vormgeven (woensdag 27 oktober) bijwonen van de opening van het congres; toelichting op de architectuur van de ING-bank in Amsterdam; werken met marsepein in de Marsepeinmakerij te Nieuw-Vennep. Ambacht en historie (donderdag 28 oktober) kleine boottocht door de grachten van Delft; bezoek aan de Koninklijke Porceleijne Fles te Delft; rondleiding door het historisch hart van Delft met onder andere een bezoek aan de Oude en Nieuwe Kerk en het museum Lambert van Meerten. Cultuur en natuur (vrijdag 29 oktober) rondleiding door het Omroepmuseum in Hilversum; rondleiding door kasteel Groeneveld in Baarn. Leden van de bij het NGL aangesloten verenigingen kunnen met hun partner deelnemen aan de feestavond die wordt gehouden op woensdag 27 oktober in De Spiegeltent te Gouda. De Spiegeltent is een aan de sfeer volle Turfmarkt gelegen Belgische muziek- en danssalon uit 1912. Nadat de Spiegeltent in 1976 was om gewaaid werd zij, ernstig beschadigd, opgeslagen in een oplegger. Vijf jaar later werden deze wrakstukken gekocht, gerestaureerd en vervolgens voorgoed in Gouda opgebouwd. Sinds die tijd is haar bestaansrecht als toplocatie voor feesten en partijen van uiteenlopende aard onomstotelijk bewezen. Het diner in buffetstijl wordt muzikaal opgeluisterd door een groep van drie dames en drie heren, die allerlei muziekstijlen ten gehore zullen brengen, waaronder soul, rock roll, maar ook close harmony en jazz. De ongedwongen sfeer van deze avond stelt geen bijzondere eisen ten aanzien van de kleding. De kosten voor deelname bedragen f 50,— per persoon. Voor vervoer van en naar de Jaarbeurs wordt gezorgd. Indien u daarvan gebruik wilt maken, kunt u dit bij de aanmelding opgeven. In de maand juli zal u een aanmeldingskaart in de vorm van een acceptgiro worden toegezonden. Op de bijgaande brief staat de aanmeldingsprocedure duidelijk vermeld. Aan ieder lid/abonnee wordt slechts één acceptgiro verstrekt. Per abonnement of lidmaatschap kan slechts één persoon, eventueel met partner, worden aangemeld. De acceptgiro dient uiterlijk 1 september a.s. in ons bezit te zijn. Voor nadere informatie of voor het aanvragen van meerdere aanmeldingskaarten kunt u contact opnemen met mevr. C. Scherpenzeel, telefoon 055 - 670771 (ma., wo., vr. 9-12 uur). De deelnemers die vóór 1 september zijn aangemeld, ontvangen begin oktober het congresprogrammaboek. De congrescommissie D. van Dijk, H. Jongbloed, C. M. van Maris, C. Neiis, F. B. de Vries, P. W. Westdorp NGT GEODESIA 93 - 7 337

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 21