Capelle medewerker buitendienst (m/v) gemeente aandenIJssel Capelle aan den IJssel is een dynamische gemeente met ruim 59.000 inwoners en een goed voorzieningenniveau. Aan de realisering van een centrumplan, de woonwijk 's-Gravenland, het kantoren- en bedrij venpark Rivium en de aanleg van de sneltram naar Rotterdam wordt hard gewerkt. Binnen de hoofdafdeling Stadsontwikkeling is bij de afdeling Landmeten een vacature voor de functie van: (ploegchef) Functie-informatie In samenwerking met de meet- assistent(en) verricht de ploeg chef de volgende werkzaamheden: - grondslagmetingen; - waterpassingen; - uitzetten van rooillijnen, weg- assen en tracés voor kabels en buizen; - terreinmetingen. Daarnaast pleegt hij/zij overleg met interne opdrachtgevers (bijv. afdeling Weg- en waterbouw), opzichters en uitvoerders van aannemers. Functie-eisen - M.T.S.-geodesie (landmeet kunde) of een gelijkwaardige opleiding; - enige jaren ervaring in het vak gebied; - goede mondelinge uitdruk kingsvaardigheid; - bezit van het rijbewijs B-E. Salaris Afhankeljk van opleiding, leeftijd en ervaring bedraagt het salaris bij aanstelling minimaal f 2.596,- en maximaal f 4.019,- bruto per maand. Bij uitstekend functione ren is op termijn een doorgroei naar maximaal f 4.580,- mogelijk. Algemeen Het gemeentelijk personeelsbe leid is er op gericht de deelname van vrouwen aan het arbeids proces te bevorderen. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten zal dan ook de voorkeur worden gegeven aan een vrouw. De gemeente beschikt over beperkte mogelijkheden voor kin deropvang. Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de chef van de afdeling Landmeten, de heer J.H. van der Donck, telefoon 010-2848750. U kunt uw schriftelijke sollicitatie - met vermelding van vacature nummer S3009/9306 in de brief en op de envelop - binnen 14 da gen richten aan burgemeester en wethouders, Postbus 70, 2900 AB Capelle aan den IJssel.

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 32