M00o0o° I Radio Holland ffluo o o Electronics B.V. Radio Holland. Sterk in beveiliging en communicatie. Landmeters kunnen voortaan pen en papier thuislaten. Met de Trimble GPS Pathfinder kunt u ter plekke en met één druk op de knop elke positie, samen met alle andere relevante geografische informatie, direct digitaliseren. Ongeacht uw locatie, ongeacht het terrein dat in kaart moet worden gebracht. De Pathfinder werkt snel, eenvoudig en met de hoogst haal bare precisie. Met de gegevens en de Pathfinder software kunt u uitvoer genereren in verschillende kaart projecties en schalen, compleet met tick- marks voor registratie. De gegevens kunt u ook gebruiken voor het corrigeren en bij werken van digitale GIS-bestanden. Daar naast kunt u de gegevens invoeren in meer dan 70 andere GIS-produkten. Trimble Pathfinders zijn draagbaar en speciaal ont wikkeld voor gebruik onder alle omstandig heden. Zo weegt de Pathfinder Basic slechts twee kilo en kan hij overal en op elk gewenst moment elke positie exact vastleggen. Voor grote meetprojecten is er de Pathfinder Professional of Prolite. En met het Trimble Community Base Station en de differentiële correctie-software kan een onbeperkt aantal gebruikers de kwaliteit van verzamelde gegevens verbeteren tot op twee meter nauwkeurig. Trimble GPS Pathfinders bieden u de snelste, nauwkeurigste en meest efficiënte mogelijkheden om uw project in kaart te brengen. Het leveringsprogramma van Radio Holland Electronics is zeer uitgebreid, van communicatie- en plaatsbepalingsappa- ratuur tot complete geodetische systemen. Bel voor informatie en gericht advies de afdeling Geodesie, telefoon 020 - 667 B2 BB. RadioHolland j Geodesie 474 NGT GEODESIA 93 - 9

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 70