Chef Landmeten Kadaster Zaan stad (voor 32 of 38 uur per week) Zaanstad. Een jonge gemeente met een rijke historie. Met ruim 130.000 inwoners de dertiende gemeente van Nederland. Een kwartiertje vanaf het centrum van Amsterdam en een half uur van Schiphol. Vestigingsplaats van bedrijven met wereldnaam en wereldfaam, maar ook van honderden kleine en middelgrote bedrijven. Tegelijkertijd is Zaanstad een 'groene' gemeente met veel ruimte en rust, water en weilanden. Bij de afdeling Landmeten Kadaster van de Dienst Stadsontwikkeling en Openbare Werken is de functie vacant van De afdeling maakt samen met de afdeling Grondzaken en de Financiële Administratie Grondzaken deel uit van de sector Vastgoed. Functie-informatie: Tot de verantwoordelijkheden van de chef behoren o.a.: - Leiding geven aan de afdeling, bestaande uit 8 medewerkers. - Actueel houden van algemeen beschikbare gegevensbestanden, zoals de gemeentelijke grootschalige basiskaart en het gemeentekadaster. - Onderhouden van het Rijksdriehoeknet en het net van NAP-hoogtemerken. - Implementeren van nieuwe systemen rond de geografische basisregistratie. - Beheren van al het digitale kaartmateriaal als 'tekenbedrijf' van de dienst. - Bijdragen aan de ontwikkeling en implementatie van het vastgoedinformatie-systeem. - Budgettering van de afdelingskosten in overleg met de planning- en control-functionaris. - Voorbereiding en uitvoering qua ligging van kabels, leidingen, grondoverdrachten en bouwwerken. Functie-vereisten: Een relevante opleiding op HBO-niveau. Ruime ervaring in een soortgelijke functie. Beschikken over goede management-kwaliteiten, o.a.: - mensgerichte instelling; - het hebben en kunnen uitdragen van een visie; - innoverend en initiërend zijn; - flexibele instelling; - vermogen tot delegeren, stimuleren en motiveren van medewerkers; - besluitvaardigheid. Aanstelling/salaris: Aanstelling zal plaatsvinden in schaal 10A, salarisgrenzen van f 4.959,- tot f 6.316,- bruto per maand. Bij goed functioneren is bevordering mogelijk naar schaal 11, maximum salaris f 6.858,- bruto per maand. Deze bedragen gelden bij een 38-urige werkweek. Informatie: Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Nadere informatie kan worden verkregen bij mevrouw ir. Ria J. Steenaart, directeur S.O.W., telefoon 075-816700. Belangstellenden wordt verzocht vóór 1 november a.s. een sollicitatiebrief te richten aan Burgemeester en Wethouders van Zaanstad, directie Personeels- en Organisatie Zaken, Postbus 1400,1500 AK Zaanstad, onder vermelding van de functie. Wij vinden dat onze organisatie een afspiegeling moet zijn van de samenleving. Daarom hanteren wij een voorkeursbeleid voor vrouwen en allochtonen. 514 NGT GEODESIA 93-10

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 30