Bij Heidemij zie je iets terug van je werk 1 heidemij advies Assistent Projectleider Bij Heidemij Advies werken in inter disciplinair verband circa 1250 spe cialisten aan tal van projecten op het gebied van milieu, ruimtelijke inrichting, infrastructuur en vast goed. Opdrachten komen van zowel overheid als bedrijfsleven. Zij scha kelen ons in voor studies, adviezen, plannen, ontwerp, directievoering, projectmanagement en specialisti sche dienstverlening. De medewer kers van Heidemij Advies werken met veel denkkracht en een prakti sche visie aan de duurzame kwaliteit van onze leefomgeving. Hun bijdrage kenmerkt zich door deskundigheid, innovatie, resultaatgerichtheid en enthousiasme. Onze activiteiten zijn ondergebracht in slagvaardige, marktgerichte bedrijfseenheden. De kracht van Heidemij Advies ligt vooral in de samenwerking en uit wisseling tussen de verschillende dis ciplines. Daardoor zijn wij in staat ook de meest complexe vraagstukken te vertalen in kwaliteitsoplossingen. Om onze klanten zo optimaal moge lijk te kunnen bedienen, opereren wij vanuit vijftien vestigingen ver spreid over Nederland. Standplaats: Den Bosch Geodesie Geodesie is actief als dienstver lener en adviseur op het gebied van ruimtelijke informatievoor ziening. Het dienstenpakket omvat landmeetkundige dienst verlening, digitale kaartvervaar diging, analoog-digitaal conver sies, automatiseringsondersteu ning, (topo)grafische bestands- opbouw en informatieadvise- ring. Moderne automatiserings hulpmiddelen en een continue aandacht voor produktvemieuwing versterken de mogelijk heden. Geodesie opereert als gespecialiseer de eenheid binnen Heidemij Advies. Als aanvulling op het eigen specialisme wordt samengewerkt met gekwalificeerde partners binnen en buiten Heidemij. Kantoren in: Arnhem, Assen, Hoofddorp, Deventer en Den Bosch. O Functie-inhoud - het assisteren bij de voorbereiding en de begeleiding van landmeetkundige projec ten; - het assisteren bij planning en aansturing van een team binnen- en buitenmedewer kers; - het opstellen van offertes en kostenbe- grotingen; - opbouw en bewerking van digitale grafi sche bestanden; - onderhouden van contacten met interne opdrachtgevers; - werken met de grafische pakketten Micro Station, Geocad en Autocad; - het verrichten van buiten werkzaamheden. Functie-eisen - goede organisatorische en communicatieve capacitei ten; - flexibele persoonlijkheid; - HTS-landmeten of gelijk waardig; - leeftijd circa 25 jaar. Wij bieden een zelfstandige, interessante en uitdagende functie waarbij, bij gebleken geschiktheid, door groei mogelijk is. Het arbeids voorwaardenpakket is compleet te noemen. Goede beloning en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn vanzelfsprekend. Nadere informatie over deze functie kunt u krijgen bij' de heer Ing. P. Schillemans, hoofd produktie, overdag telefonisch te bereiken onder nummer 085- 778364 en 's avonds 085- 817126. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 2 weken na het verschij nen van deze advertentie richten aan: Heidemij Advies BV T.a.v. de heer F.C.P.M. Saelman Personeel Organisatie Postbus 264, 6800 AG Arnhem NGT GEODESIA 93-10 515

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 31