landmeetkundige m/v DE BDHTLANDEN TECHNISCH MEDEWERKER In het hart van Nederland ligt de gemeente Soest. Aan alle kanten omringd door schitterend natuurschoon. Een natuurlijke omgeving, waar ruim 41.000 mensen plezierig wonen en werken. En met uitstekende openbaar vervoerverbindingen met de rest van het land. De gemeente Soest heeft een management-gerichte organisatie-structuur. Deze realistische kijk op het functioneren van een gemeentelijke organisatie houdt de communicatielijnen kort en werkt zeer efficiënt. Resultaat is een slagvaardige en klant vriendelijke organisatie. Binnen de afdeling grondzaken en vastgoed informatie ontstaat door het vertrek van de huidige functionaris over enige tijd de vacature van Algemene informatie: De taak van de afdeling is, naast de uitvoering van het gemeentelijk grondbeleid, het beheer van het kadaster en de zorg voor deugdelijk en actueel kaartmateriaal. Uw taken: U opereert met een grote mate van zelfstandigheid en met behulp van de benodigde meetassistentie bij het uitzetten van de diverse bouwplannen. U verricht metingen ten behoeve van de G.B.K.N.-bladen en zorgt voor aanwijzing van grenzen bij grondtrans- akties, evenals de uitvoering van diverse kleine metingen. Uw profiel: U beschikt over een opleiding HTS-landmeetkunde dan wel gelijkwaardig, aangevuld met ervaring in de genoemde werkzaamheden. U heeft kennis van geautomatiseerde verwerking (DIG1MAT/ D1GICAD EN INFOCAD) en bent in staat zelfstan dig te opereren. Een leeftijdsindicatie tot 35 jaar is ons uitgangspunt. Ons aanbod: Vanzelfsprekend bieden wij een salaris dat in overeenstemming is met de zwaarte van de lunctie. Het salaris bedraagt minimaal f 3.459,— en maxi maal f 5.366,- bruto per maand. Een verdere doorgroei naar f5.971,- bruto per maand behoort tot de mogelijkheden. Het beleid van de gemeente Soest is erop gericht meer vrouwen en allochtonen in dienst te nemen. Bij gebleken geschiktheid genieten kandidaten uit deze groep de voorkeur. Zij worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Bij de selectie z.al een vertegenwoordiging van het personeel betrokken zijn. Uw reactie: Herkent u zich in dit profiel en spreekt een functie in een dynamische organisatie u aan, dan kunt u uw sollicitatie richten aan het hoofd van de afdeling Personeel, Organisatie en Informatie. Postbus 2000. 3760 CA Soest. Wij stellen het op prijs uw sollicitatie binnen 10 dagen na publikatie te ontvangen. Vermeldt u daarbij vacature 93-14. Wilt u eerst meer informatie over de functie-inhoud, dan kunt u bellen met de heer H. Reumerman, hoofd van de afdeling 111: (Telefoon: 02155-93603). gemeente y WATERSCHAP Het waterschap De Vechtlanden is gevestigd in Har- denberg en is belast met de zorg voor de waterbe heersing en de waterkeringen in een gebied van 35.500 ha. Bij het bureau Onderzoek Automatisering van de Technische Dienst is thans plaats voor een: (m/v) Funktie-inhoud: het vervaardigen van digitale kaarten; het beheren van een geografisch informatiesys teem; het voeren van systeembeheer over een netwerk van PC's; het beheren van het meetnet oppervlaktewater en het verwerken van de meetgegevens; andere voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen: MBO+ of HBO-niveau in werken en denken; ruime ervaring met CAD-systemen, bij voorkeur AutoCad; ruime ervaring in het werken met en het beheren van PC-systemen; kennis van informatica (het bezit van enkele AMBI- modules strekt tot aanbeveling); kennis van hydrologie en waterbeheer; het vermogen om zelfstandig te kunnen werken en initiërend te kunnen optreden; goede kontaktuele eigenschappen; in bezit van rijbewijs B en eigen auto; leeftijd bij voorkeur tot 35 jaar; bereid zijn om binnen of in de naaste omgeving van het waterschapsgebied te gaan wonen. Salaris en arbeidsvoorwaarden: Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt thans maximaal f 4091,— per maand (schaal 7 BBRA). De funktie zal in de komende jaren opnieuw worden gewaardeerd. De voor het overheids personeel gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Inlichtingen en sollicitatie: Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het bureau Onderzoek Automatise ring, de heer ir. B. Ludikhuize, bereikbaar onder tele foonnummer 05232 - 62035 (privé 05291 - 56404). Uw schriftelijke sollicitatie, met uitvoerige CV, kan tot uiterlijk 14 dagen na deze oproep worden gezonden aan het dagelijks bestuur van het waterschap De Vechtlanden, Postbus 190, 7770 AD Hardenberg. NGT GEODESIA 93-12 643

(NGT) Geodesia | 1993 | | pagina 51