Landmeetkundig Medewerkers Binnendienst m/v voor een succesvolle carrière Een van de hoofddisciplines wordt gevormd door de afdeling Vastgoed, Geodesie en Grondzaken (VGG). Deze afdeling bestrijkt een zeer breed werkterrein. De sector Vastgoedinformatie verzorgt een adequaat beheer van alle mogelijke objecten; de sector Geodesie heeft het vervaardigen van kaarten tot taak, analoog of digitaal en met volledige integratie van fotogrammetrie en terrestrische meetmethoden; de sector Grondzaken verzorgt ondermeer de waardebepaling en verhandeling van grond en de daarop voorkomende objecten. Wegens uitbreiding van de activiteiten in ons district Midden (Noord Holland, Utrecht en Flevoland) zoeken wij nieuwe, enthousiaste medewerkers in de functie van: 'Oranjewoud' is een snel groeiend ingenieursbureau dat actiefis op het brede terrein van wonen, werken en recreëren. De belangrijkste werkgebieden van de ruim 1250 medewerkers zijn: bodem, water en milieu, inrichting van stedelijk en landelijk gebied, verkeer en transport, toerisme, recreatie en sport, milieutechnologie, bouw, landmeetkunde, fotogrammetrie, vastgoedinformatie, grondzaken en automatiseringsdiensten. 'Oranjewoud' heeft grote vestigingen in Heerenveen, Deventer, Almere, Capelle aan den IJssel en Oosterhout. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, kunnen binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad worden gericht aan: ingenieursbureau 'Oranjewoud' B.V. T.a.v. de heer F. Smits, personeelsadviseur Postbus 10044 3800 AA Almere-Stad Binnen de afdeling VGG wordt naast de analoge werkzaamheden, gewerkt met geautomatiseerde systemen voor kaartvervaardiging, zoals DIGIMAT, InfoCAD en IGOS. De nieuwe medewerkers dienen te beschikken over een afgeronde landmeetkundige opleiding, bij voorkeur MTS of gelijkwaardig. (vac.nr.: 3-47) Enige jaren ervaring in het werken met digitale projecten en/of het verwerken van kadastrale posten strekt tot aanbeveling. Uw leeftijd ligt tussen de twintig en dertig jaar. De standplaats is Almere-Stad. Van de nieuwe medewerkers verwachten wij dat zij of in de standplaats wonen, of bereid zijn zich daar (of in de naaste omgeving) te vestigen. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer ing. P.A.G. Conijn, plaatsvervangend afdelingshoofd VGG-Midden, telefoon: 036 - 5396411. oranjewoud NGT GEODESIA 94-1 51

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 53