Borsele een landmeetkundig medewerk(st)er gemeente voor het bureau Civieltechniek en landmeetkunde Borsele is: waardevolle cultuurlandschappen overwegend agrarisch, landbouw en fruitteelt een zeehaven, industrie- en energieparken 21.000 inwoners 14.000 ha oppervlakte I 5 dorpen Borsele vraagt Functie-informatie het in een grote mate van zelfstandigheid verrichten van alle voorkomende landmeet kundige werkzaamheden; het uitvoeren van GBKN-werkzaamheden, waaronder meetwerk voor en bijhouding van het GBKN-bestand; uitbreiding en bijhouding van de GBK-Borsele; het verlenen van interne diensten, waaronder wordt verstaan het aanleveren van alle kaartmateriaal; opname en in het terrein uitzetten van alle landmeetkundige buitenwerkzaamheden. Functie-eisen: H.B.O. landmeetkunde; een ruime ervaring met automatisering in landmeten ten behoeve van digitale kaart- produktie, bestandsopbouw en bijhouding; ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; in het bezit zijn van het rijbewijs BE; beschikken over een flexibele, klantgerichte en collegiale werkhouding. Borsele biedt een salaris tot maximaal f 5.366,— bruto per maand. Borsele wilin deze functie graag een vrouw benoemen. Daarom worden vrouwen met nadruk ge vraagd te solliciteren. De selectieprocedure zal eerst doorlopen worden met vrouwelijke kandidaten die aan de functie-eisen voldoen. De gemeente heeft kinderopvang en ouderschapsverlof. Uw reactie: Meer informatie over deze functie wordt u graag verstrekt door de chef van het bureau, Jaap Leendertse, tel. 01 106 - 1730, tst. 411. Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan het College van Burgemeester en Wethouders van Borsele, Postbus 14450 AA Heinkenszand, onder vermelding van „P.O. I." in de linkerbovenhoek van de enveloppe. NGT GEODESIA 94 - 2 97

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 33