Provincie Zeeland Medewerker metingen/kartografie (v/m) Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, ki lometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daartoe heeft het ongeveer 1000 werkne mers in dienst. De directie Milieu en Waterstaat zorgt voor de voorbereiding en de uitvoering van het beleid op het gebied van: milieu beheer; integraal waterbeheer; verkeer en vervoer; aanleg wegen en waterwe gen, alsmede beheer en exploitatie ervan. De directie is onderverdeeld in de afdelin gen Droge Infrastructuur, Milieubeheer, Natte Infrastructuur, Waterbeheer en Staf en Ondersteuning. Schriftelijke sollicitaties dienen onder ver melding van het vacaturenummer 94-2, voor 5 april a.s. in het bezit te zijn van de Hoofdingenieur-directeur van de directie Milieu en Waterstaat, postbus 165, 4330 AD Middelburg. Binnen de directie Milieu en Waterstaat is het bureau Vastgoed belast met o.a. het advise ren, coördineren en uitvoeren van activiteiten op het gebied van landmeetkunde, eigendoms verwerving en -beheer, kartografie en reprografie. Bij dit bureau is de functie vacant van: Taak Het verrichten van landmeetkundige terrein-opname's (waaronder complexe en specialis tische metingen) alsmede uitzetwerk en landmeetkundige advisering bij grotere projecten; het uitzetten en inmeten van kadastrale grenzen; het als eerst-verantwoordelijke coördineren en bewaken van de kwaliteit van de werkzaam heden bij de inzet van de meeteenheid/meeteenheden; het voorbereiden van metingen, het controleren van meetresultaten en het uitvoeren van landmeetkundige berekeningen; het verwerken van digitale terreinopname's tot digitale kaartbestanden en het op geauto matiseerde wijze vervaardigen van kaarten; het ontwikkelen en aanpassen van programma's voor terreinopnames en kaartvervaardiging alsmede het (mede-)beheren van systeem- en digitale bestanden (o.a. t.b.v. geografisch in formatie systeem GIS); het opmaken van kartografische bescheiden t.b.v. grondverwerving en onteigening en het verzamelen van gegevens voor de eigendomsoverdracht; het volgen van nieuwe ontwikkelingen m.b.t. meetmethoden en instrumenten m.b.t. de ge automatiseerde vastgoedregistratie. Functie-eisen Een MBO opleiding-landmeten danwel gelijkwaardig door een combinatie van opleiding en ervaring; Een informatica-opleiding (AMBI); minimaal 2 jaar ervaring in de werksoort. Salaris Afhankelijk van opleiding, capaciteiten en ervaring wordt bij een volledige werkweek een maximaal salaris van 4.087,- bruto per maand geboden. Inschaling in schaal 8 (max. 4658,-) is een reele mogelijkheid in de nabije toekomst. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het bureau Vastgoed, de heer ing. H.J.G. Uitterhoeve, telefonisch bereikbaar via (01180) 31935. De provincie streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede in dienstnemingvan gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden leden uit deze prioriteitsgroepen met nadruk verzocht te solliciteren. Er zijn in principe mogelijkheden voor kinderopvang. NGT GEODESIA 94 - 3 145

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 33