Heidemij specialist in geo-informatie Tl geo-informatie ij Heidemij Advies wer ken circa 1250 specialisten op hel gebied van milieu, ruimte lijke inrichting, infrastructuur en vastgoed. Zowel voor overheid als bedrijfsleven. Bijvoorbeeld op het gebied van: Adequaat kaartmateriaal is voor elk project -zowel groot als klein- van essentieel belang. En heeft u de beschikking over goede basis bestanden dan komt de koppeling met beheer- en thematische infor matie om de hoek kijken. De Business Unit Geo-Informatie is op deze terreinen gespecialiseerd. Landmeetkundige diensten, vervaar diging van topografie en opbouw van gestructureerde thematische be standen is onze core-business. Het dienstenpakket omvat o.a.: - landmeten en thematische inwinning - digitale topografie 2D en 3D (groot- en kleinschalig) - analoog-digitaal (A/D) conver sies - automatiseringsondersteuning en software verkoop Heidemij Advies BV, Business Unit Geo-Informatie Lovinklaan 1. Postbus 264, 6800 AG Arnhem. Telefoon 085 - 778521. Vestigingen in Arnhem. Assen. Deventer. Hoofddorp en s-Hertogenbosch. Heeft u interesse in onze dienst verlening? Neem dan vrijblijvenc contact op met één van onze con tactpersonen. - thematisch kaartmateriaal - cursussen, o.a. Microstation, GEOCAD en Vastgoedinformatie - beheersystemen voor groen-,riool- en weghelteer (SVGROB, RlOB en RA WEB) - projecten-GIS en beheer-GIS. - conversie-management. Kernwoorden in onze dienstverle ning zijn: innovatief, kwaliteit, slagvaardig, klantgericht en kosten bewust meedenken. Geo-Informatie opereert vanuit vijj vestigingen, verspreid over ltee, Nederland. Er is dus altijd eer vestiging in uw omgeving, dit uitstekend op de hoogte is van dt ontwikkelingen in uw regio Geo-Informatie werkt als gespecia liseerde eenheid binnen HeidemiJ Advies. Als aanvulling op lie eigen specialisme werken we sa men met gekwalificeerde partner binnen en buiten Heidemij.

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 38