DORDRECHT LANDMETER M/V Dordrecht is een dynamische gemeente met ruim 110.000 in woners. Een veelzijdige stad met 40.000 arbeidsplaatsen, 800 monumenten, tal van recreatie mogelijkheden en een gevarieerd winkelaanbod. Er is veel aan dacht voor zaken als economi sche, bestuurlijke, sociale en cul turele vernieuwing. Als zuidelijke poort van de Randstad werkt Dor drecht als een magneet op aller lei bedrijven en is het een knoop punt van belangrijke weg-, rail- en waterverbindingen. De Dienst Openbare Voorzienin gen (DOV) is een klantgerichte, dynamische organisatie met ruim 450 medewerkers en een jaar omzet van ruim 125 miljoen gul den. De organisatie valt op door haar sociaal en zakelijk bewust zijn. Vier sectoren en drie stafaf delingen werken nauw samen aan aanleg, beheer en onder houd van de openbare voorzie ningen. De DOV is onder meer verant woordelijk voorwegen, bruggen, havens, gemeentelijke ge bouwen, het groen, een sub tropisch zwembad en de gemeen telijke vastgoed informatievoor ziening. De afdeling Landmeten Vast goed van de Dienst Openbare Voorzieningen verzorgt de admi nistratieve en geografische vast goedinformatie voorde Gemeen te Dordrecht. Daarnaast worden allerlei geo detische werkzaamheden voorde gemeentelijke diensten uitge voerd. Bij de groep Landmeten is in de buitendienst een vacature ont staan voor een Landmeter M/V voor 38 uur per week. De groep Landmeten bestaat uit een binnen- en een buitendienst. De landmeters van de buiten dienst hebben een veelzijdig ta kenpakket, de belangrijkste ta ken zijn: - het met moderne apparatuur uitvoeren van de metingen voor de grootschalige kaart, - het verzorgen van de landmeet kundige begeleiding van de ste- debouwkundige en civieltech nische werken en de aanleg van ondergrondse leidingen en - het verrichten van waterpassin gen. Daarnaast wordt van u verwacht dat u bereid bent op gezette tij den in de binnendienst aan de verwerking van de metingen en andere voorkomende werkzaam heden een bijdrage te leveren. Voor deze veelzijdige baan kunt u in aanmerking komen indien u beschikt over: - MBO diploma landmeten, - enige jaren relevante ervaring, - affiniteit met automatisering, - bereidheid om aanvullende op leidingen te volgen, - goede contactuele eigenschap pen. Afhankelijk van uw ervaring be draagt uw salaris maximaal fl. 4099,- (schaal 7) bij een 38- urige werkweek Wanneer u meer informatie wenst over deze functie, dan kunt u con tact opnemen met de groepslei der Landmeten, de heer R. Nijssen, tel.: 078-116567. U kunt uw sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan de afde ling P O van de Dienst Openba re Voorzieningen, Postbus 318, 3300 AH Dordrecht, onder ver melding van het vacaturenum mer 9405-LV in de linkerboven hoek van de envelop. NGT GEODESIA 94 - 4 195

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 35