hoofd bureau binnendienst v/m Ede ligt mooi centraal. Mooi voor bijna 100.000 mensendieerwonenen werken; centraal voor de vele bedrijven en instellingen die er zijn gevestigd. Van daar dat Ede bloeit en groeit. De winkel centra en het scala aan onderwijs voorzieningen spelen adequaat in op de dynamiek van deze ondernemende gemeente, net als de gemeentelijke organisatie zelf. Dat feit èn de voor ons land unieke ruimte, de rust en de talloze recreatieve voorzieningen maken Ede volop de moeite waard. Een gezondewoon-,werk en leefomgeving betekent immers dat u in alle opzichten méér kwaliteit mag ver wachten. De sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer is een van de sectoren van de gemeente Ede (de overige sectoren zijn de Bestuursdienst, Educatie, Welzijn en Zorg, Burger zaken en de Brandweer) en bestaat uit de diensten Openbare Werken, Ruimtelijke Ontwikkeling en enkele stafafdelingen. Bij de hoofdafdeling Grondzaken en Vastgoed, afdeling Landmeten en Basisregistratie Vastgoed komt de functie vacant van vac.nr. ROB/34 Algemene informatie: Bij de afdeling Landmeten en Basisregistratie Vastgoed zijn momenteel 16 mensen werkzaam in zowel de binnen- als buitendienst. De afdeling is ondermeer verantwoor delijk voor het bijhouden van de grootschalige en kleinschalige digitale topografie, het gemeente-kadaster en gebouwenkartotheek, de grafische vormgeving en alle land meetkundige activiteiten waaronder de maatvoering in de ruimtelijke ordening van de gemeente. Functie-inhoud: - leiding geven aan dagelijkse werkzaamheden; - beleidsondersteuning op het gebied van geautomatiseerde vastgoedinformatie; - sturing geven aan en inzicht geven in ontwikkelingen op het gebied van geografische informatie-systemen - adviseren over en ondersteunen van koppeling en distributie van bestanden aan de afdelingen in de organisatie en derden (initiëring en stimulering van gebruik basis gegevens); - ondersteuning van het hoofd van de afdeling en vervanging tijdens diens afwezigheid; - adviseren over produktontwikkeling; - voorbereiden en begeleiden van landmeetkundige projecten. Functie-eisen: - HTS-geodesie; - organisatorische en leidinggevende kwaliteiten; - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie; - kennis van administratieve en grafische processen m.b.t. vastgoed en gebruik van interactieve grafische systemen en relationele databases; - goede sociale vaardigheden; - resultaat- en klantgerichte instelling. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring wordt u maximaal f 6.351 ,- maand (schaal 10a) geboden. bruto per Inlichtingen: Voor inlichtingen over de functie kunt u desgewenst telefonisch contact opnemen met de heer F.G. van Oort, hoofd afdeling Landmeten en Basisregistratie Vastgoed (tel. 08380-80291). Sollicitaties: Het beleid van de gemeente Ede is er op gericht, dat de samenstelling van het ambtenarenapparaat een afspiegeling is van de plaatselijke bevolking. Met name vrouwen, leden van etnische minderheden en gehandicapten zijn binnen de gemeen telijke organisatie ondervertegenwoordigd. Indien u tot (één van) deze categorieën behoort en meent te voldoen aan de gestelde functie-eisen, dan verzoeken wij u nadrukkelijk om te solliciteren. De gemeente Ede heeft een beperkte mogelijkheid voor kinderopvang. Heeft u belangstelling stuur dan uw sollicitatiebrief binnen 10 dagen na verschijnings datum van dit blad aan de Algemeen Directeur van de sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer, Mw. H.Ch.M. Heyning, Postbus 9024, 6710 HM Ede. In de linkerbovenhoek van de envelop vermelden vac.nr. ROB/34. NGT GEODESIA 94 - 5 245

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 37