heit Assistent Projectleider - standplaats Assen GIS-medewerker - standplaats Deventer/Arnhem Operators - standplaats Arnhem, Hoofddorp en Assen Landmeters Produktiechefs - standplaats Assen Chef Werkvoorbereiding - standplaats Assen De functies Bij Heidemij Advies werken in interdisciplinair verband circa 1250 specialisten aan tal van projecten op liet gebied van milieu, ruimtelijke inrichting, infrastructuur, bouw en vastgoed. Opdrachten komen zowel van overheid als bedrijfsleven. Zij scha kelen ons in voor studies, adviezen, plannen, ontwerp, directievoering, project management en specialistische dienstverlening. Binnen Heidemij Advies is de business unit Geo-Informatie actief. Deze resultaat-ver antwoordelijke eenheid omvat circa 100 medewerkers. Geo-Informatie houdt zich naast landmeetkundige dienstverlening bezig met de bouw van 2- en 3-dimensionale digitale bestanden voor adviserings-, beheer- en ontwerp- toepassingen. Ontwikkeling en verkoop van beheersoftware in nauwe samenwerking met materie-deskundige business units en het creatief inspelen op potentiële in- en externe marktvragen zijn hierbij van groot belang. De business unit Geo-Informatie opereert landelijk vanuit een vijftal vestigingen. Door de verdere groei in verschillende marktsegmenten zoeken wij op korte termijn een aantal nieuwe collega's: GIS-niedewerker Inhoud: - initiëren, verwerven en i king met deskundigen er - ondersteunen in milieu bouw essentieel is - organiseren en uitvoeren Eisen: - HBO-/Universitaire opli of Kartografie) - praktische, marktgericht Kort samengevat hebben wij de volgende taken en eisen voor mogelijke kandidaten in ons hoofd. Eigenschappen als doorzettingsvermogen, eigen initiatief, flexibiliteit en enthou siasme zijn voor alle genoemde functies een 'must'. Inhoud: Eisen: Assistent Projectleider - aansturen van landmeetploegen - assisteren van de projectleider - implementatie van automatisering - maken van planningen - begeleiden van projecten. - HTS Landmeten of gelijkwaardig - goede contactuele eigenschappen - affiniteit met automatisering - bij voorkeur enige ervaring - leeftijd 25-30 jaar. - aanstelling voor onbepaalde tijd. bewezen affiniteit met ring kennis en praktische er tot aanbeveling goede mondelinge en sc onder hoge werkdruk in

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 26