~l J I geodetisch ingenieurs TEBODIN Kwaliteitszorg is een sleutelbegrip bij Tebodin. Met behulp van ons intern ontwikkeld kwaliteits systeem wordt de grootst mogelijke zorg aan projecten besteed. Consultants Engineers Tebodin is een onafhankelijk advies- en ingenieursbureau met deskundigheid op vele technische vakgebieden. De ervaring die Tebodin in vijf decennia heeft opgebouwd, garandeert een optimale benadering van de eisen van de opdrachtgevers. Een bestand van ca. 1550 medewerkers in de Nederlandse en buitenlandse vestigingen maakt het mogelijk elk voorkomend project, enkelvoudig of multidisciplinair, uit te voeren. De activiteiten van de sectie Infrastructuur van de afdeling PIJPLEIDINGEN INFRASTRUCTUUR richten zich op: het ontwerpen en de uitvoeringsbegeleiding van wegen, pijpleidingen en distributiesystemen; het inmeten en karteren van pijpleidingtracés; het vervaardigen van grootschalige basiskaarten en digitale terrein modellen; het vervaardigen van digitale bestanden en A/D-conversie. Voor de vestigingen DEN HAAG en HENGELO zoeken wij ondernemende In deze gevarieerde functie bent u verantwoordelijk voor: de technische ondersteuning en coördinatie van de buitendienst; het leiden van projecten; het analyseren en uitvoeren van werkmethodes inzake automatische kaartvervaardiging en opbouw, beheer en bijhouden van digitale bestanden; het leveren van een bijdrage in de ontwikkeling en het onderhoud van de aanwezige programmatuur; het uitvoeren van geodetische berekeningen. De kandidaten die wij voor deze functie zoeken, beschikken over een: opleiding geodesie op TU/HTS-niveau en bij voorkeur enige jaren ervaring; goede kennis op het gebied van automatisering en informatica; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in de Nederlandse, Duitseen Engelse taal. Voor nadere informatie kunt u inlichtingen inwinnen bij de heer Ir. A.C.D. van der Hoeven van de afdeling Pijpleidingen Infrastructuur van de vestiging Hengelo, telefoon 074-49 64 96. Uw schriftelijke sollicitatie kan worden gericht aan mevrouw M. v.d. Ven-Draaisma van de afdeling Personeelszaken te Den Haag. Vestigingen: Den Haag, Hengelo, Groningen, Maastricht, Eindhoven, Spijkenisse, Beverwijk, Verenigd Koninkrijk, België, Duitsland, Hongarije, Oekraine, Abu Dhabi, Dubai, Nederlandse Antillen Tebodin B.V. Laan van Nieuw Oost-lndië 25 Postbus 16029 2500 BA Den Haag Telefoon. 070 - 3 48 09 11 Lid van de Orde van Nederlandse Fax: 070 - 3 48 06 45 Raadgevende Ingenieurs UlN^j 294 NGT GEODESIA 94 - 6

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 34