■w Landmeetkundig medewerker m/v gemeente rijssen Op de afdeling volkshuisvesting, ruimtelijke ordening en milieu (vrom) van de sektor openbare werken is plaats voor een Algemeen De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sektoren bestuurszaken, finan ciën, maatschappelijke zaken en openbare werken. Laatstgenoemde sektor omvat de afdelingen vrom (15 formatieplaatsen) en gemeentewerken. Funktie-inhoud De nieuwe medewerk(st)er zal voornamelijk worden belast met: - de voorbereiding en uitvoering van landmeetkundige werkzaamheden; - het aanleveren van gegevens ten behoeve van maten- en kavelplannen; - het opzetten en verder ontwikkelen van geautomatiseerde vastgoed toepassingen; - het vervaardigen en bijhouden van de gemeentelijke basiskaart (GBK) Rijssen, alsmede het bewerken van digitaal grafische bestanden. Funktie-eisen - bezit van het diploma MTS-landmeetkunde of een gelijkwaardige opleiding; - ruime ervaring met CAD-systemen, bij voorkeur Autocad; - bekendheid met interaktief-grafische tekstverwerking met behulp van Topocad strekt tot aanbeveling; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - accuratesse en goede kontaktuele eigenschappen; - bezit van rijbewijs BE en bereidheid om de eigen auto voor het werk te gebruiken; - bereidheid om vakgerichte opleidingen te gaan volgen. Salaris Voor deze afwisselende funktie bieden wij een salaris van maximaal f. 4.099,- bruto per maand (funktieschaal 7). Informatie Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. Spaink, sektordirekteur openbare werken, telefoon 05480-33401. Sollicitatie Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na plaatsing van deze oproep zen den aan het kollege van burgemeester en wethouders van Rijssen, Postbus 244, 7460 AE Rijssen. ID Rijssen - de Poort van Twente - is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met 25.000 inwoners, gelegen op de grens van Twente en de Sal- landse heuvelrug. Rijssen biedt veel natuurschoon, heeft uitstekende weg- en treinverbindingen en beschikt over tal van voorzieningen op recreatief en sociaal- kultureel gebied. 298 NGT GEODESIA 94 6

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 38