ingenieursbureau oranjewoud heet heel even f.i.oranjewoui gratis 'oranjewoud' wk-slingers creatieve oplossingen oranjewoud mik sluit mij aan bij een winning team! JX sterspelers weten wat goed samenspel oplevert In teamwork worden betere prestaties geleverd dan wanneer iedereen zijn eigen wedstrijd speelt. Dat is een van de tactische uitgangspunten van 'Oranjewoud'. Voor elke opdracht stelt een coach een sterk interdisciplinair projectteam op waarbij uit een uitgebreide selectie van ervaren specialisten geput kan worden. Mede daardoor is 'Oranjewoud' in staat de meest uiteenlopende projecten integraal aan te pakken en snel, efficiënt en slagvaardig in te spelen op uw wensen. De projectleider smeedt als coach de zaak aaneen en haalt het beste uit zijn mensen. Net als bij het Nederlands elftal, alleen beschikt 'Oranjewoud' over meerdere leiders van topniveau die elk hun eigen team optimaal kunnen coachen. Wij wensen 'Oranje' succes in het WK-toernooi. We hopen onze armen vaak in de lucht te kunnen steken. Om in de juiste stemming te komen, hebben we speciale 'Oranjewoud' WK-slingers gemaakt. U kunt deze gratis bestellen door onderstaande bon in te sturen. Reageer snel, want op op. De 'Oranjewoud'-selectie bestaat uit ruim 1250 hoog gekwalificeerde sterspelers die een naam hebben opgebouwd in het aandragen van creatieve oplossingen voor complexe vraagstukken. Jaarlijks behandelen zij meer dan 6500 naar aard en omvang uiteenlopende projecten op de brede (speel)velden wonen, werken, recreëren, transport, milieu en vastgoedzaken. De dienstverlening varieert van onderzoek, advies, beleidsplannen, projectvoorbereiding en directievoering tot en met uitvoering, beheer en onderhoud. Opgesteld in vijf districten en elf rayons opereert 'Oranjewoud' altijd binnen handbereik. Korte lijnen en snelle combinaties kunnen daarom op elk speelveld worden gelegd. Natuurlijk vertellen wij in het licht van de WK graag over onze specialisatie op het gebied van ontwerp, aanleg en beheer van sportaccommodaties. Maar we verklappen net zo lief onze tactiek op alle andere gebieden van ons brede speelveld. Een telefoontje of het invullen van de bon is daarvoor voldoende. Stuur mij een gratis WK-slinger Ik wil graag algemene informatie over 'Oranjewoud' Mijn belangstelling gaat uit naar spedfieke informatie, namelijk op het gebied van: "col Graag ontvang ik vrijblijvend een specialist van 'Oranjewoud', neem voor een afspraak contact met mij op Bedrijf/organisatie: Naam contactpersoon: Adres: Postcode/plaats: Telefoon (werk): Privé: Deze bon in een ongefrankeerde enveloppe sturen naar: Ingenieursbureau 'Oranjewoud' B.V., Antwoordnummer 28, 8440 VB Heerenveen District Noord Heerenveen 05130-34567 District Oost Deventer 05700-79444 District Midden Almere 036-539641 1 District West Capelle a/d IJssel 010-4477744 District Zuid Oosterhout 01620-87000

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 48