Zet u de lijnen uit voor de stad van straks? ingen Er gaat niets boven Groningen RUIMTELIJKE ORDENING EN ECONOMISCHE ZAKEN SENIOR LANDMEETKUNDE Een stad als Groningen is nooit af. In 1000 jaren van groei en verandering zijn we een stad geworden die nog steeds groeit en verandert op weg naar de 'Stad van Straks'. Een nieuw structuurplan onder deze titel vormt het kader voor een plezierige woon- en werkomgeving van 170.000 Stad-Groningers. Bij de gemeentelijke dienst Ruimtelijke Ordening en Economische Zaken (RO/EZ) maken 600 mensen dagelijks werk van de stad van straks. Zij ondersteunen het gemeentebestuur als het gaat om bouwen en wonen, wegen en groen, economie en bedrijfsleven. De afdeling planontwikkeling v an RO/EZ zorgt voor een gemeentelijke grondexploitatie waarin kosten en baten van ruimtelijke ontwikkelingen zichtbaar en beheersbaar worden gemaakt. Aan dat 'zichtbaar' werkt de vakgroep landmeetkunde binnen de afdeling heel letterlijk mee. Voor deze 10 mensen tellende vakgroep zoekt de afdeling een ,tite 'Landmeetkunde' ontwikkelt digitale geometrische bestanden, verzorgt cartografische/landmeetkundige toepassingen en adviseert over geometrische registra ties en vastgoedinformatie. De vele ontwikkelingen op dit gebied hebben een veranderingsproces binnen de vakgroep op gang gebracht. De senior die we zoeken gaat allereerst deze veranderingen planmatig in het vakgroepwerk integreren. Ook produktontwikkeling, ondersteuning, termijnplanning en bijzondere projec ten vormen belangrijke taken. Verder opereert de senior in verschillende werkgroepen en vertegenwoor digt hij 'landmeetkunde' extern bij acquisitie en con tacten met afnemers. De geschikte kandidaat heeft HTS-landmeetkunde of TU-geodesie gestudeerd en beschikt over ervaring in vergelijkbare werkzaamheden. Is bekend met de bedrijfsprocessen binnen het Kadaster, gemeenten, nutsbedrijven, waterschappen en ingenieursbureaus. Denkt bedrijfsmatig, neemt initiatieven en werkt moti verend samen met de collega's van vakgroep en afde ling. De gemeente Groningen geeft voorrang aan geschikte mensen die op de arbeidsmarkt een achterstand hebben. Daarom vragen wij ook vrouwen, allochtonen en gehandicapten te solliciteren. Het salaris voor deze uitdagende functie kan gaan tot 6.995,- bruto per maand. Wilt u meer weten, neem dan contact op met de heer T.S.P. Kamminga, hoofd planontwikkeling, telefoon 050-673060. Uw sollicitatie richt u, met vermelding van vacature nummer RO 94-04, binnen 14 dagen aan de Dienst RO/EZ, afdeling Personeel en Organisatie t.a.v. de heer A. de Haas, Postbus 7081,9701JB Groningen. NGT GEODESIA 94 - 10 437

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 33