heidemij advies geo-informatie v ,bf f~\ ij Heidemij Advies wer- JLJ ken circa 1250 specialisten op het gebied van milieu, ruimte lijke inrichting, infrastructuur en vastgoed. Zowel voor overheid als bedrijfsleven. Bijvoorbeeld op het gebied van: Adequaat kaartmateriaal is voor elk project -zowel groot als klein- van essentieel belang. En lieejt u de beschikking over goede basis bestanden dan komt de koppeling met beheer- en thematische infor matie om de hoek kijken. De Business Unit Geo-Informatie is op deze terreinen gespeciali seerd. Landmeetkundige diensten, vervaardiging van topografie en opbouw van gestructureerde the matische bestanden is onze core- business. Het dienstenpakket omvat o.a.: - landmeten en thematische in winning - digitale topografie 2D en 3D (groot- en kleinschalig) - analoog-digitaal A/Dconver- - automatiseringsondersteuning en software verkoop - thematisch kaartmateriaal - cursussen, o.a. Microstation. GEOCAD en Geo-Informatie - beheersystemen voor groen-, riool- en wegbeheer SYGROBRIOB en RA WEB) - projecten-GIS en beheer-GIS - conve rs i e-man a ge ment. Kernwoorden in onze dienstverle ning zijn: innovatief, kwaliteit, slagvaardig, klantgericht en kosten bewust meedenken. Geo-Informatie opereert vanuit vijf vestigingen, verspreid over heel Nederland. Er is dus altijd een vestiging in uw omgeving, die uitstekend op de hoogte is van de ontwikkelingen in uw regio. Geo-Informatie werkt als gespe cialiseerde eenheid binnen Heidemij Advies. Als aanvulling op het eigen specialisme werken we samen mei gekwalificeerde partners binnen ei buiten Heidemij. Heeft u interesse in onze dienst verlening? Neem dan vrijblijveni contact op met één van onze con tactpersonen. Heidemij Advies BV, Business Unit Geo-Informatie Lovinklaan I. Postbus 264, 6800 AG Arnhem. Telefoon 085 - 778521. Vestigingen in Arnhem, Assen. Deventer. Hoofddorp en 's-Hertogenbosch.

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 44