Geodeet Op Universitair Niveau Gemeente £|p Rotterdam emeente werken Gemeentewerken Rotterdam verzorgt met ca. 2300 medewerkers een veel zijdig pakket aan openbare voorzie ningen van de stad Rotterdam. Van wegen tot openbare gebouwen, van plantsoenen tot tunnels en van havens tot bruggen. Zo werken wij mee aan het goed functioneren van de stad. We beheren en onderhouden bestaande voorzieningen. En we ont wikkelen en realiseren nieuwe open bare werken. Zo zijn er in Rotterdam op dit moment ambitieuze werken in uitvoering zoals de Kop van Zuid, de Erasmusbrug en de uitbreiding van het metronet. Op bouwkundig, civieltech nisch, cultuurtechnisch en organisato risch gebied vormt Gemeentewerken Rotterdam dan ook een veelzijdig en veeleisend werkterrein voor daad krachtige vakmensen. Met interessante mogelijkheden voor hun verdere carrière. Vacaturenu 9 4.2 8 6 Binnen Gemeentewerken neemt de afdeling Landmeten en Vastgoedinformatie met ca. 130 medewerkers de landmeetkundige taken voor haar rekening. Zij richt zich vooral op de vast goedinformatievoorziening; met name voor de eigen dienst, maar ook voor gemeente en derden. Daarnaast verzorgt de afdeling de hoofdmaatvoering in de ruimtelijke ordening van de stad en is zij actief bij de bouw van grote projecten (metro, bruggen en tunnels). I ROTTERDAM De functie: Als stafmedewerker houdt u zich bin nen onze afdeling bezig met het volgen van vakontwikkelingen, het initiëren van nieuwe ontwikkelingen en de ondersteuning van het management. Daarnaast neemt u deel aan (auto matiseringsprojecten en beheert u de (hoofd)grondslag van Rotterdam. Functie-eisen: Uw geodesie-opleiding heeft u geno ten en sinds kort met succes afgerond aan de Technische Universiteit Delft. Salariëring: Het salaris bedraagt maximaal f 7.988,00 bruto per maand (salarisschaal 12). Informatie: Nadere informatie wordt u gaarne ver strekt door de heer ir. L.A. Smit, tele foon 010-4894615. Sollicitatie: Schriftelijke sollicitaties onder ver melding van 'sollicitatie' en het vacatu renummer in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe ontvangen wij graag binnen 14 dagen. U kunt uw brief sturen naar: Gemeentewerken Rotterdam, afdeling personeel- en organisatie, postbus 6633, 3002 AP Rotterdam. Aan leden uit prioriteitsgroepen die aan de gestelde functie-eisen voldoen, wordt de voorkeur gegeven. De door het College van Burgemeester en Wethouders vastgestelde prioriteits groepen zijn: vrouwen, migranten, jongeren en gehandicapten. NGT GEODESIA 94 - 12 535

(NGT) Geodesia | 1994 | | pagina 31