tablin Gemeente Tholen niet o itnheen 61 Tablin is ruim 20 jaar actief op het gebied van leidingregistratie en is daarmee uit gegroeid tot een organisatie van ruim 70 enthousiaste medewerkers. Tablin werkt voor (semi-)overheids- bedrijven en het particuliere bedrijfsleven waar het gaat om opdrachten rond het leidingbeheer en voorbereiding, begeleiding en advisering van projekten. Analoge vastgoed- en leidingregistratie Digitale vastgoed- en leidingregistratie Hoogtemetingen Situatiemetingen Industriële metingen Gaslekdetektie Leidingdetectie Electrotechnisch advies en ontwerp Energietechnisch advies Mogen wij U meer vertellen over onze dienstverlening? Neemt U dan contact met ons op. Tablin technisch adviesburo b.v Postbus 121, 7570 AC Oldenzaal, Tel. 05410-19955. Postbus 40174, 8004 DD Zwolle, Tel. 038-600092. Binnen de afdeling Gemeentelijke Ontwikkeling is op het bureau civieltechnische zaken door uitbreiding van de werkzaamheden voor 38 uur per week plaats voor een landmeetkundig medewerker (m/v). Algemene informatie Bij het bureau civieltechnische zaken zijn ondergebracht de technische taken op het gebied van milieu, stedebouw, civieltechnische en cultuurtechnische werken, landmeten, reiniging, beheer en onderhoud wegen, riolering, openbaar groen, sport en recreatie. Het aantal formatieplaatsen bedraagt 13. Functie-informatie De functionaris is, onder leiding van een landmeetkundige, onder andere belast met: - de voorbereiding en uitvoering van alle landmeetkundige werkzaamheden; - het aanleveren van gegevens ten behoeve van maten- en kavel plannen; - het mede opzetten en verder ontwikkelen van geautomatiseerde vastgoedtoepassingen; - het bijhouden van de Grootschalige Basiskaart (GBKN). Functie-eisen - bezit van het diploma MTS-landmeetkunde of een gelijkwaardige opleiding; - ervaring met CAD-systemen, bij voorkeur Geocad; Tholen is een Zeeuwse plattelandsgemeente met bijna 22500 inwoners. De gemeente is centraal gelegen tussen de Randstad, Westelijk Noord-Brabant en Antwerpen. Naast een uitstekend woon- en leefklimaat biedt Tholen door haar ligging aan de Oosterschelde de liefhebber van natuur en recreatie tal van mogelijkheden. - goede communicatieve vaardigheden, zowel schriftelijk als mondeling; - accuratesse en goede contactuele eigenschappen; - bezit van rijbewijs BE en bereidheid om de eigen auto voor het werk te gebruiken. Salariëring (per 1 januari 1995) Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden van maximaal niveau 7. Aanlooprang schaal 6 minimum 2.761,- en maximum 3.860,- bruto per maand. Functierang schaal 7 minimum 3.139,- en maximum 4.257,- bruto per maand. Inlichtingen en procedure Nadere informatie over de functie wordt gaarne verstrekt door de bureauchef civieltechnische zaken, de heer W. A. Blaas, telefoon 01666-8258. Kandidaten die behoren tot de doelgroep die ressorteert onder de Wet Arbeid Gehandicapte Werknemers (WAGW) en die voldoen aan de genoemde functie-eisen worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Belangstellenden worden verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van dit blad te richten aan het college van burgemeester en wethouders van Tholen, Markt 1-5, 4695 CE Sint-Maartensdijk.

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 63