HBO-er Landmeten e n Geodeet-lnformatica Gemeente Rotterdam emeente werken 117 NGT GEODESIA '995-2 Gemeentewerken Rotterdam verzorgt met ca. 2300 medewerkers een veel zijdig pakket aan openbare voorzie ningen van de stad Rotterdam. Van wegen tot openbare gebouwen, van plantsoenen tot tunnels en van havens tot bruggen. Zo werken wij mee aan het goed functioneren van de stad. We beheren en onderhouden bestaande voorzieningen. En we ontwikkelen en realiseren nieuwe openbare werken. Zo zijn er in Rotterdam op dit moment ambitieuze werken in uitvoering zoals de Kop van Zuid, de Erasmusbrug en de uitbreiding van het metronet. Op bouw kundig, civieltechnisch, cultuurtech nisch, milieutechnisch en organisatorisch gebied vormt Gemeentewerken Rotter dam dan ook een veelzijdig en veel eisend werkterrein voor daadkrachtige vakmensen. Met interessante mogelijk heden voor hun verdere carrière. Vacaturenummer 95.017 Binnen Gemeentewerken neemt de afdeling Land meten en Vastgoedinformatie met ca. 140 mede werkers de landmeetkundige taken voor haar rekening. Zij richt zich vooral op de vastgoed infor matievoorziening en levert geografische en karto- grafische produkten; met name voor de eigen dienst, maar ook voor de gemeente en derden. Daarnaast verzorgt de afdeling de hoofdmaatvoe ring in de ruimtelijke ordening van de stad en is zij actief bij de bouw van grote projecten (metro, bruggen en tunnels). Ne* ROTTERDAM De functie: U heeft een belangrijke inbreng bij de ontwikkeling van geautomatiseerde vastgoedinformatiesystemen door het maken van technische en functionele ontwerpen, het bouwen aan deze syste men en het beschrijven ervan. U partici peert daarbij in projectteams. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van deze systemen. Deze taken vereisen veel overleg met opdrachtgevers en systeemgebruikers. Affiniteit met automatiseringsvraagstuk ken alsmede goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden zijn dan ook onmisbaar voor een juiste invulling van de functie. Voor de jonge aanvangende HBO-er een interessante uitdaging waarbij verdere carrièremogelijkheden aanwezig zijn. Functie-eisen: U heeft uw opleiding aan de Hogeschool Utrecht richting Landmeten en Geo- informatica pas afgerond. Aanstelling: Door de externe wervingsstop binnen de gemeente Rotterdam en haar part ners in de regiovorming bieden wij u een projectaanstelling aan tot en met uiterlijk 30 december 1996. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 5.446,- bruto per maand (salarisschaal 9). Informatie: Nadere informatie wordt u graag ver strekt door de heer ing. J.H.M. Leemans, waarnemend chef afdeling Ontwikkeling en Systeembeheer, telefoon 010-4894561. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie - onder vermelding van vacaturenummer in de linkerbovenhoek van brief en enveloppe - ontvangen wij graag binnen 14 dagen. U kunt uw brief sturen naar: Gemeen tewerken Rotterdam, afdeling P&O, postbus 6633, 3002 AP Rotterdam. Aan leden uit prioriteitsgroepen die aan de gestelde functie-eisen voldoen, wordt de voorkeur gegeven. De door het College van Burgemeester en Wethou ders vastgestelde prioriteitsgroepen zijn: vrouwen, migranten, jongeren en gehandicapten.

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 45