tablin Omgekeerd produkt NGT GEODESIA,99;.3 met de plaatsing van ruitlijnen. Daar kan het unieke tegelsysteem niet veel aan doen. Dat niet elke stelling omkeerbaar is, geldt niet voor Europlano. Daar heeft men namelijk bedacht dat je met dit produkt ook andersom kunt werken. De kaart, of welk ander overzicht dan ook, wordt gedrukt op een ijzerhou dende onderlaag („ferro backing"). Dat kan weer goed worden bevestigd op een magneethoudende ondergrond, zoals van een mededelingenbord. Het is zeer goed bruikbaar voor alle overzichten die regelmatig veranderen, zoals kaart jes met de loop van bus- of tramlijnen of planningskaarten waar de (topogra fische) situatie door de voortgang van de werkzaamheden regelmatig veran dert. Dank zij het feit dat er zoveel en zo vaak wat verandert, zal er altijd werk blijven voor landmeters en kaartver- vaardigers, maar zeker ook voor hen die het nieuwe beroep van kaartveredeler (of kaartveredelaar) uitoefenen. Wat heeft Anton Pieck tenslotte met dit nieuwe beroep uit staande? Helemaal niets voor zover ik weet, en het was ook niet te controleren, want op deze gure winterse dag was het Anton Pieck-museum toevallig een paar weken gesloten van wege restauratiewerkzaamheden. Misschien moesten Antons schetsen ook wel veredeld worden. In ieder geval zit er dan een deskundig bedrijf naast de deur. Per expressepost door heel Europa. Tablin is ruim 20 jaar actief op het gebied van leidingregistratie en is daarmee uit gegroeid tot een organisatie van ruim 70 enthousiaste medewerkers. Tablin werkt voor (semi-)overheids- bedrijven en het particuliere bedrijfsleven waar het gaat om opdrachten rond het leidingbeheer en voorbereiding, begeleiding en advisering van projekten.^ CO Analoge vastgoed- en leidingregistratie <s Digitale vastgoed- en leidingregistratie Hoogtemetingen "o Situatiemetingen Industriële metingen Gaslekdetektie Leidingdetectie i. aj Electrotechnisch advies en ontwerp -g Energietechnisch advies Mogen wij U meer vertellen over onze dienstverlening? .c Neemt U dan contact met ons op. j§ 151 Tablin technisch adviesburo b.v. Postbus 121, Postbus 40174, 7570 AC Oldenzaal, 8004 DD Zwolle, Tel. 05410-19955. Tel. 038-600092.

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 27