Senior Adviser m/v Engineering en Consultancy '995-3 NGT GEODESIA I LIS is een Nederlands adviesbureau dat is gespecialiseerd in internationale dienstverlening op het gebied van landregistratie en kadaster, waarde bepaling van vastgoed, landmeetkunde en fotogrammetrie, kaartvervaardiging en automatisering van vastgoedinformatie systemen. International Land Information Services In verband met een toenemend aantal projecten, vooral in Centraal en Oost-Europa, wil ILIS de staf uitbreiden met een Van de Senior Adviser wordt verwacht dat hij/zij projectvoorstellen aan overheden en donor-organisaties voorbereidt en dat hij/zij opdrachten uitvoert in Centraal en Oost-Europa, Azië en Afrika in periodes van maximaal drie maanden. Hij/zij ontwikkelt trainingsprogramma's en organiseert studiereizen in West-Europa, onderhoudt contacten in binnen- en buitenland en evalueert lopende projecten. De Senior Adviser die wij zoeken heeft een academisch werk- en denkniveau en is bijvoorbeeld afgestudeerd als geodetisch ingenieur. Hij/zij heeft meer dan tien jaar relevante ervaring op de betrokken werkterreinen, mede opgedaan in het buitenland, en heeft kennis van de actuele ontwikkelingen op de betrokken werkterreinen. Voor een goede uitvoering van de functie zijn uitstekende organisatorische en communicatieve capaciteiten en (project-)management ervaring vereist, evenals een goede beheersing van het Engels, Frans en Duits. Spreekvaardigheid in een Oost-Europese taal wordt positief gewaardeerd. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de heer M. Hardon, General Manager, of de heer G. van der Velden, Chef de Bureau, telefoon 085-577581 U kunt uw belangstelling kenbaar maken binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad, en uw brief met uitgebreide curriculum vitae sturen naar: ILIS, ter attentie van Afdeling P&O, Postbus 4416800 AK Arnhem. Werktuigbouwkunde Electro en Instrumentatie Landmeetkunde Leidingenregistratie Technische Automatisering 078 - 33 05 00 166

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 42