Gemeente Losser landmeetkundig medewerker m/v Losser is een natuurschoonrijke N.O.-Twentse gemeente, met bijna 23.000 inwoners verspreid over de dorpen Losser, Overdinkel, De Lutte, Beuningen en Glane. Losser kenmerkt zich door een rijk verenigingsleven en heeft een goed woon- en werkklimaat. De gemeentelijke organisatie bestaat uit de sectoren Grondgebied, Middelen en Welzijn en de stafafdelingen Personeel en Organisatie en Informatie en Automatisering. Bij de sector Grondgebied is op de afdeling Wegen, Water en Verkeer (WWV), plaats voor een Algemene informatie: De afdeling WWV telt thans 7 medewerkers. De taak van het onderdeel landmeten (vastgoed) van de afdeling omvat onder andere het vervaardi gen van matenplannen, kaarten en het verwerken van kadastrale gegevens. Een nieuwe taak van het onderdeel landmeten is het opzetten van het vast goedinformatiesysteem (ARC -INFO). Functie-informatie: De functie omvat de volgende taken: de zelfstandige voorbereiding en uitvoering van landmeetkundige werkzaamheden; het aanleveren van gegevens ten behoeve van maten- en kavelplannen; het met behulp van een tachymeter inwinnen van gegevens en de verwerking hiervan (WILD TC 1610); het verlenen van ondersteuning bij het gebruik van het vastgoedinformatiesysteem; het verrichten van landmeetkundige taken en reprografische werkzaamheden; het assisteren bij de overige op de afdeling voor komende werkzaamheden. ket itU jmn, ockzüüvacküf j Functie-eisen bezit van het diploma MTS-landmeetkunde of een gelijkwaardig diploma; enige jaren relevante ervaring; affiniteit met automatisering; bereidheid tot het volgen van de voor de functie noodzakelijke cursussen; in bezit van rijbewijs B; goede redactionele vaardigheden en communica tieve eigenschappen. Salaris: Voor deze afwisselende functie bieden wij, afhanke lijk van leeftijd en ervaring, een salaris van maximaal bruto f 4.257,- per maand (functieschaal 7) bij een 38-urige werkweek. Overige informatie: Inlichtingen over deze functie kunnen worden inge wonnen bij de heer G.J.W. Kamphuis, hoofd afdeling WWV, sector Grondgebied, telefoon 05423-77420. Belangstellenden kunnen tot 8 mei 1995 hun sollici tatiebrief richten aan: burgemeester en wethouders van Losser, Postbus 90, 7580 AB Losser, onder ver melding van "vac. WWV" in de linkerbovenhoek van de enveloppe. Acquisitie voor deze functie of met deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 183 tttMii

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 11