DORDRECHT COÖRDINATOR KABELS EN LEIDINGEN (M/V) 217 De Dienst Openbare Voorzie ningen (DOV) is een klantge richte, dynamische organisatie met ruim 400 medewerkers en een jaaromzet van ruim 130 mil joen gulden. De organisatie valt op door haar sociaal en zakelijk bewustzijn. Vier sectoren en drie stafafdelingen werken nauw sa men aan aanleg, beheer en on derhoud van de openbare voor zieningen. De DOV is onder meer verant woordelijkvoorwegen, bruggen, havens, gemeentelijke ge bouwen, het groen, een sub tropisch zwembad en de ge meentelijke vastgoed informa tievoorziening. Dordrecht is een dynamische gemeente met ruim 110.000 in woners. Een veelzijdige stad met 40.000 arbeidsplaatsen, 800 monumenten, tal van recreatie mogelijkheden en een geva rieerd winkelaanbod. Er is veel aandacht voor zaken als econo mische, bestuurlijke, sociale en culturele vernieuwing. Als zui delijke poort van de Randstad werkt Dordrecht als een mag neet op allerlei bedrijven en is het een knooppunt van belang rijke weg-, rail- en waterverbin dingen. De afdeling Landmeten Vast goed (LV) is een onderdeel van de sector Civiele Werken en verzorgt de administratieve en geografische vastgoed-informatie voor de ge meente Dordrecht. Daarnaast worden allerlei geodeti sche werkzaamheden voor de ge meentelijke diensten uitgevoerd. De afdeling is verantwoordelijk voor de coördinatie en tracering van de kabels en leidingen in het openbare gebied. Bij deze afdeling is een vacature ontstaan voor een Coördinator kabels en leidingen m/v voor 38 uur per week (vac. nr. 95-03 LV) Functie-inhoud: het aanwijzen van de plaats van nieuw te leggen kabels en leidin gen door nutsbedrijven en de ge meente zelf, het deelnemen in stedebouwkun- dige projectgroepen, het toetsen van bouwaanvragen i.v.m. mogelijke risico's m.b.t. aan wezige kabels en leidingen, het maken van globale kostenra mingen van omleggings-werk- zaamheden en het coördineren van de ondersteu nende werkzaamheden van de te kenkamer bij de bijhouding van de leidingverzamelkaart en andere tekenwerkzaamheden. De afdeling zal op korte termijn overgaan tot het onderbrengen van alle kabel- en leidinginformatie in een geografisch informatie sys teem. De nieuwe medewerker zal hier aan een belangrijke bijdrage moe ten leveren. Wat vragen wij van u: Voor deze veelzijdige baan met veel interne en externe contacten kunt u in aanmerking komen indien u: over een relevant HBO werk- en denkniveau beschikt met daarbij kennis en ervaring op dit specialis tische gebied, een bekwaam onderhandelaar bent met goede contactuele eigen schappen, onder stress kunt werken en innovatief bent op automatiserings gebied. Wat hebben wij u te bieden: Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bedraagt het salaris maxi maal 5446,- bruto per maand (schaal 9). Mogelijkheden tot ver dere studie en persoonlijke ontwik keling zijn aanwezig. Uw sollicitatie: U kunt voor meer informatie om trent deze functie contact opne men met de chef van de afdeling Landmeten en Vastgoed, de heer C.W. Nelis, telefoon 078-116572. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan de afdeling Personeel en Organisatie van de dienst Openbare Voorzie ningen, t.a.v. mevrouw H.J. Ver stoep, Postbus 318, 3300 AH Dor drecht. Vermeldt u in de linkerbovenhoek van de envelop het vacaturenum mer.

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 45