W A <G E INI INI G E IN De afdeling Landmeten en Kadaster van de sector VROM zoekt een enthousiast en ambitieus LANDMEETKUNDIGE M/V tevens plaatsvervangend afdelingshoofd (eventueel uit te voeren in 32 uur per week) Wat moet u doen? Onze toekomstige collegazal zich in hoofdzaak bezighouden met: - centraal beheer en onderhoud van de "digi tale basiskaart"; - verlenen van grafische ondersteuning bij onroerendgoedtransacties; - vervaardigen van matenplannen en coördi natie van maatvoering; - uitvoeren van landmeettechnische werkzaam heden in de ruimste zin; - onderhouden van een samenwerkingsverband met het kadaster; - vakinhoudelijke sturing en controle van de buitendienst; - verstrekken van informatie aan derden; - initiëren en ondersteunen van nieuwe grafi sche toepassingen; - in voorkomende gevallen het afdelingshoofd vervangen. Wat vragen wij van u? Voor een goede vervulling van de functie, denken wij aan een persoon die; - in het bezit is van een HBO-opleiding land meetkunde; - ruime ervaring heeft in genoemd werkveld; - over leidinggevende kwaliteiten beschikt; - aantoonbare buitendienstervaring heeft; - ervaring heeft met het pakket Microstation0/ unix; - beschikt over redactionele vaardigheden; - het vermogen heeft flexibel, efficiënt en stress- EE, bestendig in te spelen op nieuwe werksitua- |gGs/taken. It bieden wij? 'uitdagende en afwisselende baan in een goed team van collega's en een goede rechts positie. Afhankelijk van leeftijd en ervaring bieden wij een salaris van maximaal f 5.446,- (zijnde het maximum van schaal 9). T.z.t. behoort bevordering naar de uitloop- schaal tot de mogelijkheden. De functie dient nog definitief te worden ge waardeerd. Overige informatie: De gemeente geeft bij geschiktheid de voor keur aan kandidaten die tot nu toe binnen de organisatie ondervertegenwoordigd zijn. Daarom nodigen wij vrouwen, leden van etni sche groepen en gehandicapten nadrukkelijk uit te solliciteren. In de procedure is opgenomen een kennisma king met enkele medewerk(st)ers van de afde ling, een psychologische test en een medische keuring. Voor het inwinnen van nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Henk van Schuijlenborgh, hoofd van de afdeling Land meten en Kadaster. Telefonisch bereikbaar on der nummer 08370 - 92326. Wanneer u belangstelling hebt voor deze func tie dagen wij u uit een briefte schrijven waarin u ons duidelijk maakt waarom u de juiste per soon bent op deze plaats. U kunt uw brief, tot tien dagen na plaatsing van deze advertentie, zenden aan burgemeester en wethouders van Wageningen, Postbus 1,6700 AA Wageningen. In de linkerbovenhoek van de brief s.v.p. ver melden VROM/LK. Plaatsing van onze advertenties geschiedt op basis van een zorgvuldige mediakeuze, tele fonische acquisitie stellen wij derhalve niet op prijs. 271 NGT GEODESIA 1995-5 IsJ" i V

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 47