25, 26, 27 oktober 1995 Koninklijke Jaarbeurs te Utrecht Postersessie Vakbeurs Lunch Alternatief programma Feestavond Publikaties Aanmelding In de ontvangsthal vindt wederom de postersessie plaats. Aan exposanten en niet-commerciële instellingen wordt de gelegenheid geboden door middel van posters, affiches, collages en dergelijke, bekendheid te geven aan activiteiten en projecten die aansluiten bij het congresthema „Dimensies in de geodesie". De deelname is gratis. Belangstellen den kunnen zich, met vermelding van onderwerp en benodigde paneelruimte, aanmelden tot uiterlijk 1 juli 1995. Voor reservering en nadere informatie over de voorwaarden: ing. F. B. de Vries, Rietzangerstraat 6, 2623 LW Delft, telefoon kantoor 070 - 3744078, privé 015 - 567747. Wederom veel tijd en ruimte voor de presentatie van diensten en bedrijven. Ook in de riante Expozaal zal het congresthema zeker onder de aandacht worden gebracht van de bezoeker. De vakbeurs biedt dé gelegenheid om een actueel inzicht te krijgen in geodetische produkten en diensten, technologische ontwikkelingen en toepassingen. Voor de bezoekers de gelegenheid bij uitstek om kennis te nemen van de geodetische dimensies. In verband met de grote drukte tijdens de lunchpauzes in de restaurants in de naaste omgeving is het raadzaam deel te nemen aan het koffietafelbuffet in de foyer van het Congrescentrum. Dit is tevens een goede gelegenheid om gedachten en ervaringen uit te wisselen met collega's in het vakgebied. Variatie en gezelligheid met een educatief tintje staan centraal in het alternatief programma. Hierin worden ook andere dan de geodetische dimensies verkend. Woensdag 25 oktober Na de opening van het congres staan deze dag ambachtelijkheid en milieu centraal. In Utrecht worden „De Neder landse Munt" en het „Waterleidingmuseum" bezocht, terwijl de lunch in een Utrechts stadscafé plaatsvindt. Donderdag 26 oktober De reis gaat naar de werkstad Rotterdam, waarbij het accent ligt op de cultuur en het architectonische karakter van de stad. „Het Schielandshuis" en „Het glazen paleis van Van Nelle" staan op het programma. De lunch wordt gebruikt in de Euromast. Vrijdag 27 oktober Water en vuur bij „Ricas brandmeesters" te Ede. 's Middags worden de Middeleeuwen teruggeroepen in enkele historische bouwwerken in IJsselstein. Op woensdag 25 oktober zal het dagprogramma worden afgesloten met een uniek feest, waarbij vooral muzikale en culinaire dimensies aan bod komen. De locatie is Geertruidenberg. Voor vervoer van en naar de Jaarbeurs wordt gezorgd. Deelnemers die vóór 8 september zijn aangemeld, ontvangen begin oktober het congresprogrammaboek. Alleen deelnemers aan het lezingenprogramma ontvangen in november een speciaal boekwerk waarin alle lezingen als artikel worden gepubliceerd. In het decembernummer van NGT Geodesia zal alleen een impressie van het congres worden opgenomen. In dit tijdschrift is een aanmeldingsformulier bijgevoegd. Maak hiervan snel gebruik. Voor leden van de bij de Stichting NGL aangesloten verenigingen is dit de gelegenheid kosteloos de lezingen en de vakbeurs te bezoeken. Met nadruk wordt erop gewezen dat bedrijfsabonnees geen lid zijn van de bij het NGL aangesloten verenigingen (BVK, WL, VMDR en NVG). Voor nadere informatie of voor het aanvragen van meerdere aanmeldingsformulieren kunt u contact opnemen met mevr. C. Scherpenzeel, telefoon 055 - 670771 (ma., wo„ vr. 9 - 12 uur), fax 055 - 669649. De congrescommissie 307

(NGT) Geodesia | 1995 | | pagina 27